>

AYIN ARMAĞANLARI

Cosmoturk kazandırmaya devam ediyor.

39 haftadır devam ettiğimiz armağan kampanyamız tüm hızıyla sürüyor. İşte yeni haftanın armağanları...
 
   
 
 
     
ELLESE'DEN SİZE ÖZEL BİR ARMAĞAN:
(5 Okurumuza)

Ellese kıyafet

Spor giyimin, İtalyanlara özgü tutku, dinamizm ve çekiciliğini yansıtan Ellesse`den sizi yenileyecek şık ve dinamik kıyafetler...

PALERMO'DAN DVD
(5 Okurumuza DVD)

Büyülü Çift / Kate & Leopold

Filmin Konusu:
Kate ve oyuncu ağabeyi yirmi birinci yüzyılda, New York'da yaşarlar. Stuart, onun eski erkek arkadaşı apartmanın üstünde yaşar ve birgün Brooklyn köprüsünde bir zaman boşluğuna rastlar. Bin sekizyüzlere giden Stuart buranın bir fotoğrafını da çeker. 1870'lerde yaşayan Leopold, Stuart'ın küçük kamerasından çok etkilenir ve onu takip etmeye karar verir, böylece aynı yüzyıla gelirler. Leopold, Charlie'den yardım almaya çalışır ama ona göre bu adam bir oyuncudur ve sürekli 'rol kesmekte'dir..


SONY TÜRKİYE'DEN DVD - VCD
(5 Okurumuza DVD, 5 Okurumuza VCD)

Seks Oyunları 3 / Cruel In Intensions 3

Filmin Konusu:
Cassie (Kristina Anapau, Cursed), Jason (Nathan Wetherington, "The It Factor") ve Patrick (Kerr Smith, The Forsaken) ile tanışın. Bu üç ahlaksız kolej öğrencisi,seks ile ilgili bir çok bahise girip, sınıf arkadaşlarının hayatlarını mahvetmekten haince zevk almaktadırlar. Kolay avlanmaktan sıkılan Jason ve Patrick, son bir iddiaya irmeye karar verirler. Kazanan, baştan çıkarma ve intikam oyununun galibi olacak ve büyük ödül olarak Cassie’yi kazanacak, kaybeden ise ömür boyu hapse mahkum olacaktır.


AN YAYINLARI'NDAN KİTAP
(10 Okurumuza KİTAP)

Bebeğimin Menüsü - Senem Tüten Mestçi

Genç bir annenin bebeği için yemek kitabı hazırlama macerası. Annelerin en büyük sorunu bebeğin yemek yememesi değil midir? Her anne ne kadar tecrübeli olursa olsun lezzetsiz mamalar ya da ne yedirelim derdi ile uğraşmaz mı?... Bu sorunları yaşayan anneler için bu kitap, önemli bir başvuru kaynağı olacaktır.


COSMOTURK'Ü TIKLA - KAZAN BANNERINDAN 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN COSMOTURK OKURLARI "DVD, VCD, KİTAP ve ELLESE'den KIYAFETLER KAZANIYOR.

SİZE ÖZEL ARMAĞANLARI KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>