>

AYIN ARMAĞANLARI

Cosmoturk'ü tavsiye et, kazan...

Cosmoturk okurları "TIKLA-KAZAN" banner'ını tıklayarak DVD, VCD, KİTAP ve TRESAN ŞAMPUAN, TRESAN SAÇ KREMİ kazanıyor. İşte 46.haftanın armağanları...
 
   
 
 
     
Her hafta Cosmoturk'ü 5 TIKLA-KAZAN BANNER'ıyla ARKADAŞINA TAVSİYE eden okurlarımız birbirinden güzel armağanlar kazanıyorlar.

Armağanlar, kazanan okurların posta adreslerine gönderilecektir.

İşte bu haftanın armağanları:

TRESAN ŞAMPUAN
10 COSMOTURK OKURU

TRESAN SAÇ KREMİ
10 COSMOTURK OKURU

Palermo'dan HİTİTLER DVD'si...
4 COSMOTURK OKURU

Columbia Tristar Türkiye'den TOKYO GODFATHERS VCD'si...
10 COSMOTURK OKURU

Bizim Avrupa Yayınların'dan MAVİ ÖLÜM (Hüseyin Latif)
KİTABI
5 COSMOTURK OKURU


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "TIKLA - KAZAN" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mail adresini yazın
3- Ve gönder tuşuna basın

Hepsi bu..

Armağan kazanan okurlarımızın isimleri her Pazartesi sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.

Yanlış gönderim, tekrar edilen mail adresleri ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

TRESAN
ŞAMPUANYıpranmış ve zarar görmüş saçlarda harika sonuçlar yaratan bir bakım şampuanıdır. Saç derisinin doğal yağ dengesini korur. İçindeki ısırgan otu extresi saç derisinde, kan dolaşımını düzenleyerek saç köklerini besler. Saçın daha sağlıklı olmasını sağlar. 

--------------------------------------------------------

TRESAN
SAÇ KREMİHer tip saç  için kullanılır. Terkibinde ISIRGAN OTU, civan perçemi, biberiye, adaçayı, huşağacı, atkuyruğu, ve ıhlamur özü mevcuttur.
 
Saçları yumuşatır ve daha kolay şekillenmesini sağlar.

Tresan Saç Kreminin saçların uç kısımlarına uygulanması tavsiye edilir. Saç kremi saç köklerine uygulandığı takdirde, saçların daha çabuk yağlanmasına neden olabilir.

--------------------------------------------------------

DVD
HİTİTLER / THE HITTITES (2 DVD)
PALERMOYönetmen: Tolga Örnek
Oyuncular: Jeremy Irons, Cüneyt Türel, Haluk Bilginer, Sanem Çelik, Fikret Kuşkan, Burak Sergen, Hüseyin Köroğlu, Yeşim Alıç, Atilla Eroğlu, Gürhan Elmalıoğlu
Görüntü Yönetmeni: Ferhan Akgün
Senaryo: Tolga Örnek
Müzik: Tamer Çıray

Filmin Konusu:
"Anadolu'da kurulmuş ve Anadolu'ya hakim olabilmiş ilk krallık. Zengin Eski Doğu kültürünün batıya geçişindeki kayıp halka. Zamanının en büyük askeri ve politik gücü. Mısır'ın güçlü Firavunlarının en zorlu rakibi. Yakın Doğu'nun çehresini daimi olarak değiştirmiş 3500 yıllık bir medeniyet..."
Hititler üzerine bugüne kadar yapılmış en kapsamlı belgesel olan yapım, iki saat uzunluğunda büyük bir prodüksiyon. Belgesel için, Mısır coğrafyasında, tarihi mekanlarda ve müzelerde çekimler yapılıp, uzmanlarla konu mekanında röportajlar gerçekleştirilmiş.

Yine dikkat çekici bir unsur olarak, belgesel için 1/40 oranlı bir şehir maketi gerçekleştirilmiş. İnsanları, tapınakları, sarayları ve evleri ile yaşayan bir şehir yaratılmış.

Özel Seçenekler:
• Yönetmenin Yorumu
• Kamera Arkası
• Foto Galerisi
• Görsel Efektler
• Fragman
• Tv Spot
• Sponsorlar

----------------------

VCD
TOKYO TANRILARI / TOKYO GODFATHERS
COLUMBIA TRİSTAR TÜRKİYEYönetmen: Satoshi Kon

Filmin Konusu:
Modern zamanların Tokyo’sunda bir Christmas gecesi, evsiz üç insanın hayatı bir çöp bidonunun içinde buldukları bebek sayesinde sonsuza kadar değişir. Yeni yıl yaklaşırken, toplumun bu unutulmuş üç üyesi,terkedilmiş bu kız çocuğunun ve anne-babasının kaderindeki gizemi çözmeye çalışırlar. Yol boyunca, konuyla hiç ilgisi olmayan olaylarla ve onlardan,kendilerinin hiç unutamadıkları geçmişleriyle yüzleştirmesini isteyen insanlarla karşılaşırlar. Çünkü birlikte gelecekleriyle yüzleşeceklerini öğrenmişlerdir. "Görsel bir Şiir! 'Tokyo Godfathers animasyonu yepyeni bir bouta taşıyor.” Ken Eisner, DAILY VARIETY

Orijinal Dili: İngilizce
Seslendirme Dilleri: İngilizce
Altyazı Dilleri: Türkçe
Süre: 88 DK.
Yapımcı Firma / Yılı: Columbia Tristar / 2003
VCD Adedi: 2

----------------------

KİTAP
MAVİ ÖLÜM
HÜSEYİN LATİF
BİZİM AVRUPA YAYINLARIFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>