>

EVERDAY ME ASTROLOJİ

Venüs ve Mars İlişkinizin Geleceğini Belirliyor

İlişkinizin nasıl bir tutku içerdiğini görmek için, yıldız haritanızda bu iki simgenin konumuna göz atın ve ipuçlarımızı takip edin!
 
   
 
 
     

Venüs, dişil enerjimizi, yeteneği, sanatı ve estetiği; Mars ise eril enerjimizi, içgüdülerimizi, eylemci yanımızı belirten iki simge. Venüs ve Mars uyumu yüksek olan ilişkiler daha uzun sürüyor. İlişkinizin nasıl bir tutku içerdiğini görmek için, yıldız haritanızda bu iki simgenin konumuna göz atın ve ipuçlarımızı takip edin!

Astroloji, gezi ve ilginizi çekecek bir çok konuda yüzlerce içerikle birlikte P&G’nin en iyi ürünlerinde size özel fırsatların yer aldığı EverydayMe’ye davetlisiniz!


KOÇ

Venüs Koç’taysa: Aşk sizin için kazanılması gereken bir savaş. Coşkunuzu ve arzularınızı frenleyemiyorsunuz. Romantik olduğunuz için de dolu dolu sevmeye ihtiyacınız var. Aşk sizin için her şey demek.

Mars Koç’taysa: Hükmetmeyi seviyorsunuz. Sert ve fevri olmanıza rağmen kin tutmuyorsunuz. İçgüdüleriniz ve sezgilerinizle hareket ediyorsunuz. Karmaşık işler, mücadeleci yanınıza bir meydan okuma. Öncülük yapmayı da seviyorsunuz.

BOĞA

Venüs Boğa’daysa:
Aceleci değilsiniz ve heyecanlarınızı frenlemekte başarılısınız. Aşkta ihtiras size göre değil ama yatırım önemli bu konuda. İlişkiye yatırım yaptığınızda peşini de bırakmazsınız. İyi bir seçim yaptığınızda da sadık kalırsınız.

Mars Boğa’daysa:
Ümit ve hayalle yaşanmayacağını biliyorsunuz. Aceleci değilsiniz ama kararlı olduğunuz bir konuda sizi engellemenin de mümkünü yok. Alışkanlıklarınıza bağlısınız.

İKİZLER

Venüs İkizler’deyse: Hem yalnızlıktan nefret ediyor ve ilişki ihtiyacı duyuyorsunuz, hem de özgürlüğünüze çok önem veriyorsunuz; bu ikilem daima yanıbaşınızda. Arkadaşlık yanı ağır basan ilişkileri tercih ediyorsunuz.

Mars İkizler’deyse: Fiziksel mücadeleyi değil, fikirsel mücadeleyi seviyorsunuz. Ama dikkatinizin çabuk dağıldığı da bir gerçek. Var olan durumdan kendinize yararlı sonuçları çıkarmayı da iyi biliyorsunuz.

YENGEÇ

Venüs Yengeç’teyse: Güvende olmaya, anlayışa ve sıcak bir yuvaya ihtiyacınız var. Bunları elde ederseniz korumacı da olursunuz. Yoksa terk edilme ve güvensizlik hissiyle korkulu anlar yaşarsınız.

Mars Yengeç’teyse: Heyecanlı olsanız da hareketleriniz yavaş. Şiddetten ve gerilimden hoşlanmıyorsunuz. Böyle ortamlardan kaçıp sessizliğe sığınırsınız. Güvende hissettiğinizde ise yeteneklerinizi ortaya çıkarırsınız.

ASLAN


Venüs Aslan’daysa: Aşk, başrolde olduğunuz göz alıcı ve romantik bir oyun size göre, ikincil rolleri tercih etmezsiniz. Gururlusunuz. Beğenilmeyi ve bunun size söylenmesini istersiniz.

Mars Aslan’daysa: Klasik değerlere saygı duysanız da macerayı seviyorsunuz. Mücadecisiniz, gücünüz de içinizde saklı. Kadere boyun eğmez, istediğinize ulaşmak için yoğun çaba harcarsınız.

BAŞAK


Venüs Başak’taysa: Aşkın bir mucize olduğunu düşünseniz de yaralanma korkusuyla riske girmemeye çalışıyorsunuz. Bu da sizi tutkulu aşk deneyiminden uzak tutuyor. Size ihtiyaç duyulmasını istiyorsunuz ve aşk size göre işe yaramalı.

Mars Başak’taysa:
Biraz temkinlisiniz, denenmiş yöntemlerle ilerliyorsunuz. İçgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermiyorsunuz. Her sorunun üstesinden gelecek yeteneğe sahip olsanız da esneklikten uzaklığınız sizi sınırlandırabiliyor.

TERAZİ


Venüs Terazi’deyse: Başkalarının sizin için ne düşündüğü çok önemli, öyle ki onlara uyum sağlamakta hiç zorluk çekmezsiniz. Herkesle barışıksınız, hatta biraz fazla. Aşk ise şefkat, uyum ve karşılıklı ödün vermek demek size göre.

Mars Terazi’deyse: Fazlaca kararsızsınız ama anlaşmazlıkları çözmede ve arabuluculukta son derece yeteneklisiniz, çünkü her türlü şiddete karşısınız. Olgun, uygar ve ikna edicisiniz.

AKREP

Venüs Akrep’teyse: Karşınızdaki insanın kusurlarını ve hatta ilkel yanını sevme cesaretiniz var. Sizi huzursuz kılan ilişkilere eğiliminiz olduğunu da söyleyebiliriz. Bununla birlikte aşkın sıkıntıları kişiliğinizin gelişmesine olumlu katkıda bulunuyor.

Mars Akrep’teyse: Tavırlarınız sert ve bunu karşınızdakine göstermekten çekinmiyorsunuz. Kendinize karşı duyduğunuz memnuniyetsizlik nedeniyle sürekli yeni bir şeyler yaratma ihtiyacı duyuyorsunuz.

YAY

Venüs Yay’daysa: Aşk sizin için heyecan dolu bir yolculuk, bununla birlikte sıradanlığa düşer korkusuyla aşktan kaçtığınız da bir gerçek. Duygularınıza karşılık veren biriyle yola çıkar ama öte yandan onu ayak bağı olarak görebilirsiniz.

Mars Yay’daysa:
Hareketli, çabuk parlayan, ateşli ve coşkulu bir kişiliğiniz var. Engelleri kolaylıkla aşabilirsiniz. Özgürlüğünüzden ise hiç ödün vermeme taraftarısınız.

OĞLAK


Venüs Oğlak’taysa: Sert ve soğuk bir yapınız var. Derin duygularınızı güvensizlik ve korkularla maskeliyorsunuz. Oysa aileye ve evliliğe büyük saygı duyuyorsunuz.

Mars Oğlak’taysa:
Enerjik ve atılgansınız. Amacınıza ulaşma yolunda hiçbir şey sizi yıldıramıyor. Esnekliğiniz olmasa da azminizle çevrenizi yönetmeyi başarabiliyorsunuz.

KOVA

Venüs Kova’daysa: Aşk karşısında bazen ne yapacağınızı bilemiyor, hatta çareyi duygularınızı gizlemekte buluyorsunuz. Aslında çok hayalci de değilsiniz ve dostlukla özgürlüğü de içeren bir aşktan yanasınız.

Mars Kova’daysa: Alışılmış kurallar size göre değil. Gerçekleri reddediyor ve baskıdan da hiç hoşlanmıyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmak için serbestliğe ihtiyacınız var.

BALIK

Venüs Balık’taysa: Gizemli aşklar size göre. Çok duyarlı olsanız da hislerinizi açıklamaktan hoşlanmazsınız. Aşka bir süreliğine kendinizi verirsiniz; dostluklara ve aile ilişkilerine ise daima...

Mars Balık’taysa: Önsezilerinize ve kadere inanıyorsunuz. Daima ortadan kaybolacak gibi bir havanız var, bu da insanların sizi anlayamamasına neden oluyor. İnsanların beklentilerine göre hareket etmek hiç de size göre değil.

http://ww965.smartadserver.com/call/pubimppixel/11732599/[timestamp]?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>