>

MODA - STİL

Bir Adım Öne Çıkartan Alternatifler

Yargıcı, tüm kadınların ortak vazgeçilmezi olan ayakkabı tutkusuna, 2011-2012 Sonbahar-Kış Aksesuar Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor.
 
   
 
 
     

Yargıcı koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı modeller, tarzından ve zarafetinden asla ödün vermeyen kadınların, bu sene de modası hiç bir zaman geçmeyecek bir numaralı aksesuarı oluyor.

Yağmurlu günlerin vazgeçilmezleri yağmur botları, tarzında farklılık yaratmak isteyenler için maskülen botlar ve postallar, soğuk kış günlerinin sıcak dokunuşlarına sahip içi kürklü botlar ve stiline dinamizm katmak isteyenlerin ilk tercihi binici çizmelerinden oluşan Yargıcı alternatifleri, tercihleri ile soğuk kış günlerinde de bir adım öne çıkmak isteyenlere ilham veriyor.

Yargıcı aksesuar koleksiyonunda yer alan hem klasik hem de fiyonklar, tokalar, çiçekler, danteller ve kürklerle zenginleştirilmiş babetler, profesyonel iş hayatında kadınların olmazsa olmazları olan topuklular ve stiliyle zamana meydan okuyanların bile seçim yapmakta zorlanacağı zengin ayakkabı modelleri ise alışkanlık yaratmaya devam ediyor.

Tüm Yargıcı mağazaları ile birlikte shop.yargici.com.tr adresinde bulunan ve asla bir çiftiyle yetinemeyeceğiniz toplam 208 parçadan oluşan Yargıcı ayakkabı koleksiyonu, bu kış da zarafetiyle fark yaratan ancak rahatlığından vazgeçmeyen kadınların ilk tercihi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>