>

Astrolji - Günlük Fal

19 Haziran Çarşamba - Günlük Falınız

Koç

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yaratıcı günleriniz. Bunun getirdiği fırsatlarda fark edilir artışlar söz konusu. Bu fırsatların getireceği olanaklar, yenilerinin zeminini hazırlayacak. Kişiliğinizi belirleyen temel özellikler birçok alanda belirginleşebilir. Bugünlerde eş, dost beraberliklerinde tamamlanamamış birtakım şeyleri yerine oturtma çabaları içine girebilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Adını koyamadığınız duygularınız biraz karmaşık. Geçmişle olan bağlarınızı gevşetme güçlüğü yaşıyorsunuz. Karşınıza çıkanın ne olduğunu anlamanız, yüreğinizi tamamen boşaltabilmenize bağlı.

İş Yaşamı : İş yaşamınızda yeni bir süreci adımlıyorsunuz. Birçok yeniliği bir arada barındıran bu süreç, sizi çok kazançlı çıkartabilir. Önümüzdeki günlerde cesaret ve doğru kararlar gerekiyor.

Para Durumu: Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.

Dikkat: Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.

Boğa

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde, değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor. Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Sabırlısınız. Ama bunu aşırılığa vardırdığınız durumlarda, kolay ikna edilir, kolay elde edilir bir imaj verebiliyorsunuz. Aşk konularında, biraz zor biri izlenimi, sizi daha çekici yapabilir.

İş Yaşamı : İşinize bağlılığınız ileri ölçülerde. Bu özelliğinizi daha iyi pazarlayamayışınızın önündeki ek engel dönemsel koşullar değil. Yakında bazı ilginç görüşmeler ufkunuzu açabilir.

Para Durumu: Bu konularda önünüzde sağlam dönemeçler var. Pratik zekanızın size yön gösterebilmesi için, cesaretiniz tarafından biraz itilmesi gerekiyor. Aile içindeki birikim, henüz müdahale edebileceğiniz yakınlıkta değil.

Dikkat: İkili bir ilişki içinde ve önemli bir konuda yönlendirilmeye çalışılıyorsunuz. Daha iradi davranabilirsiniz.

İkizler

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugünleri kendinizi değerlendirebilir, iç hesaplaşmalara yol açan pişmanlıklardan, çözüm getirmeyen tartışmalardan uzaklaşabilirsiniz. Gizemli duygusallıklara açıksınız. Hassas ilişkilerde aşırılıklar, beklenmedik tepkileri getirebilir. Bir arkadaşınızın kişisel gibi gösterdiği probleminin altında size kadar uzanan bir yol var.

Aşk Yaşamı : Aşk sizi sarıp sarmalamak üzere. Bunun farkındasınız, ama bazı anlaşılır çekinceleriniz var. Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir.

İş Yaşamı : Kendinizi hiç sorgulamadığınız bazı aksaklıklar söz konusu. Bunlarla ilgili uyarılar güvensizlik yaratabilir. Bazı defterleri yeniden açmanız, iş yaşamınızdaki puan cetvelinizi eksilerden koruyabilir.

Para Durumu: Para sıkıntılarınız esasen, parayla gayrı ciddi ilişkinizden kaynaklanıyor. Önünüzde bazı tercihler var. Bu tercihlerde kullanacağınız oy, birtakım etkilenmelerden uzak olmalı.

Dikkat: Akraba ilişkilerinde kendini karar noktası gibi gören bir yakınınızla sürdürdüğünüz çelişkide, yeni yöntemler geliştirmeniz gerekiyor.

Yengeç

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Derin özlemleri giderme günleri. Bu özlemlerde, kaderci avunmalarla, birtakım pişmanlıkları örtmeye çalışacaksınız. Kendinizi yenileme niyetlerinizin önünde kendini gizleyen engelleriniz var. İyi anlaştığınız kişilerle, yeni düşüncelere, yeni niyetlere yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz üzerindeki korumacılığınız, bazı kişilik gelişmelerini önleyebilir.

Aşk Yaşamı : Uzun beraberliğinizdeki uyumu bağladığınız nedenler arasına, körelmeyen duygularınızı da katmalısınız. Sonsuz güven ve bağlılık, hala yaşayan bir heyecanı gizliyor olabilir.

İş Yaşamı : İş konularında, mevcut ilişkilerinizle ilgili olarak, bir yakınınızdan aldığınız eleştiriler, objektif değerlendirebilmeniz halinde size yarar getirebilir. Yakında yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

Para Durumu: Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde. Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.

Dikkat: Yapmayı planladığınız bir deneme, belki de, sandığınızdan da az risk taşıyor. Ama yine de göze almaya değer.

Aslan

ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)

Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir. Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler.

Aşk Yaşamı : Onu, bunca yaşanmışlıklarınıza rağmen, ilişkinizden ve kendinizden soyutlayarak değerlendirebilirsiniz. Bu, kavrama güçlüğü çektiğiniz problemlerini anlaşılır hale getirebilir.

İş Yaşamı : İş hayatınızda belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları çıkartmanız gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir.

Para Durumu: Kazancınızı belirleyen unsurlara savaş açamazsınız. Standardınızla küskün oluşunuz, yeni gelir arayışlarının önünde bir engel değil. Yetenekleriniz ve zamanınız buna uygun.

Dikkat: Kendinizi çaresiz hissettiğiniz durumlarda, çaresizliği betimleyen koşullarınız yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bu sizi daha iyimser yapabilir.

Başak

BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugünlerde kırılganlığa biraz açık duruyorsunuz. Aile içinde ve arkadaşlıklarda gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. İlişkilerinizdeki dengeler sakin ve esnek yaklaşımların sürekliliğini gerektiriyor. Verimli yakınlaşmalar bu dengelerin korunmasına bağlı.

Aşk Yaşamı : Partnerinizin çalışma koşulları zaman sorunu yaratabiliyor. Ona yaptığınız zorlamalar, kalan zamanı da tatsızlaştırabilir. Bu tür açmazlarda duygulara duyulan güven yeterli olabilmeli.

İş Yaşamı : İnisiyatifli davranışlarınız toparlayıcı oluyor. Programcılığınızı daha da geliştirme çabalarınız var. Size yarar sağlamadığını düşündüğünüz toplantılarla ilgili, bazı yanılgılar içindesiniz.

Para Durumu: Sosyal uğraşlarınızı dönemin koşullarıyla dengelemeniz gerekiyor. Daha masrafsız seçenekler daralmaları giderebilir. Arkadaşlar arasındaki dayanışmanız bugünlerde bir miktar para çıkışına yol açabilir,

Dikkat: Kimi tartışmalardaki tavrınız, insanların dikkatini savunduğunuz fikirlerden daha çok çekebiliyor.

Terazi

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

İyimserlik ve kötümserlik arası gelgitleriniz var. İç dünyanızın derinliklerinde belli fasıllarla yaşadığınız uç duyguları, akılcı gayretlerinizle zararsız hale getirebilirsiniz. Ev hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı bir takım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz. Yakında bir ziyaretiniz var.

Aşk Yaşamı : Kendinizi yaşadığınız ilişki içinde biraz sınırlamanız gerekebilir. Daha eşitlikçi yaklaşımlar daha da mutlu edebilir. Sağlam temeller oturmuş beraberliğinizdeki dengeleme çabalarının daha çok karşıdan geldiğini kabul etmelisiniz.

İş Yaşamı : Mesleğinizi geliştirme niyetleriniz, bu günlerde kısa aralıklı sık yolculuklar yaptırabilir. Kendinize duyduğunuz aşırı güven, her işe el atmanızı gerektirmiyor. Bu, size ilişki sorunları yaşatabilir.

Para Durumu: Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.

Dikkat: Erdemli dostluk arayışları içindesiniz. Bu arayışınızın, çok paraya dayalı ilişkiler içinde karşılığı olmayabilir.

Akrep

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Yakın çevrenizdeki dostluk ilişkileri özgün önerilerle daha yapıcı değişimler gösterebilir. Girişken özelliğinizi ortaya koymanız halinde, değişik insanlarla yeni yaşamlar söz konusu olabilir. Yerinde öngörülerinizin belirlediği fırsatları değerlendirme çabalarına gireceksiniz. Abartılmış bir sağlık sorunu bugünlerde sizi gereksiz koşuşturmalara sokabilir.

Aşk Yaşamı : Aşk konulu sohbetlerde yaptığınız birtakım göndermeler yerine ulaşıyor. Fakat göndermenin altındaki beklentinizi, daha latif yöntemlerle elde edebileceksiniz. Hiç size ait olmayan bir tarzı benimsemeniz ilginç.

İş Yaşamı : İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz. Kısa bir zamanda ikili bir görüşme içinde ilgi çekip birtakım kazanımlar elde etmeniz çok olası.

Para Durumu: Taşıdığı riski çok belli eden önerilere ilgi duyabiliyorsunuz. Bu sıralar bu bağlamda alacağınız uyarıları belli bir dayanağı olacak. Geleceğe ertelediğiniz bazı harcamaların bir kısmının iptali gerekebilir.

Dikkat: İyi niyetli yaklaşımlarınız, adamakıllı irdelenmesi gereken konular karşısında zaaf göstermenize neden olabiliyor.

Yay

YAY (23 Kasım - 22 Aralık)

Bilincinizdeki birtakım arzular, bir dürtü şeklinde bilinçaltınıza taşınma niyeti içinde. Bu konuda pişmanlıklar duyabilir, geriye dönüş zorlukları yaşayabilirsiniz. Sağduyulu saptamalar, doğru kararları getirecek. Son günlerde zamansızlıktan ihmal ettiğiniz özel uğraşlarınız, yakın bir zamanda profesyonel fırsatlar sunabilir. Bu konuda sürpriz bir güvensizlik yaşayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Partnerinizin konulara akılcı yaklaşımı, size birtakım doğruları gösterebilir. Fakat bu konuda niyetli olmanız gerekiyor. Geleceğe yönelik kısa vadeli projelerinize küçük bir tatil koyabilirsiniz.

İş Yaşamı : Zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor. Kafanızdaki plan sıkı bir dayanışma gerektiriyor. Bu konuda umut bağladığınız odaklar sizde hayal kırıklığı yaratabilir.

Para Durumu: İşe deyip belli bir limitte tuttuğunuz parayı esasında çoğaltabilirsiniz. Yatırım konularında fikri destek alabileceğiniz yerler, iş konularında bağlandığınız umutlardan daha güven verici gibi.

Dikkat: Şu sıralar vermeye yeltendiğiniz karaları belli bir süre dondurmanız, size sağlıklı bir yeniden düşünme fırsatı sunabilir.

Oğlak

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Yurtdışından sevindirici bazı haberler söz konusu. Sevinci ve özlemi bir arada barındırdığınız karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir. İkili bir ilişkinizde sonradan beliren ketum davranışlar, sizi bu ilişkiyi yeniden değerlendirmeye yönlendirecek. Bu tavrınızı bir kolaycılık olarak görüp bu ilişkiye şans tanıyabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Sorunlu ilişkilerden uzak durma yanlısısınız. Ama tercihlerinizde de çok ince elek kullanıyorsunuz. Çevrenizde ilginizi çekmek için ne yapacağını şaşıranlar var, şansınızı zorlamayın.

İş Yaşamı : İş yoğunluğunuzu azaltabilmeniz belki de yeni bir organizasyona bağlı. Duygusal yaklaşımlar yorgunluğunuzu daha da arttırabilir. Önümüzdeki günlerde kaçırılmayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Para Durumu: Para konularında kendinizi sağlamda görme arzunuz, olası küçük kazanımlara da cesaretsiz yaklaşmanıza neden oluyor. Geleceğe yönelik kaygılarınızda haklılık kadar kuruntular da var.

Dikkat: Kendinize yakın bulduğunuz biriyle uzaklaşmak üzeresiniz. Sizi son günlerde şaşırtan tavırları açıklayamayacağı gerekçelere bağlı olabilir.

Kova

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Tutarlı bulduğunuz ilişkilerde girişken kişiliklerin olumlu anlamda yönlendirmeleri olabilir. Bu konuda istekli görüneceğiniz etkilenmeler söz konusu. Kendinizi özellikle sakındığınız bir oluşum, bu günlerde ısrarcılığını arttırabilir. Bununla ilgili fikir alışverişlerinden yararlar görebilirsiniz. Sevecen yaklaşımlarınız, önümüzdeki günlerde yeni dostluklar getirecek.

Aşk Yaşamı : Bugünlerde sağlam durmanızda yarar var. İlgi alanına girdiğiniz pek çok kişi var. Uyarılara kapalı olduğunuz şeklindeki iddialarınıza fazla güvenmeyin. Bunun nedenini siz de biliyorsunuz.

İş Yaşamı : Ödemelerinize karşı gösterdiğiniz hassasiyet, aynı şekilde size gösterilmiyor. Bununla ilgili sürekli plan değişiklikleri yapmak yerine, artık talep etme yoluna gidebilirsiniz.

Para Durumu: Son zamanlarda izlediğiniz para politikası her zamankinden daha çok uyanık olmanızı gerektirecek. Kafanıza koyduğunuz atılımlar, sizi bir çok konuda bağlayabilir.

Dikkat: İkili bir ilişkinizde karşınızdakiyle monolog halindesiniz. Bir sonuca varabilmeniz için üçüncü kişilerin devreye girmesi yararlı olacak.

Balık

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Kalıcı hale gelmesinden çekinilen bir soruna yaklaşımınızda, duyguları geri plana itmeniz gerekecek. Bu tutum, konuyla ilgili endişeleri yok edebilir. Bugünlerde ilgi alanlarınızı netleştirmeniz yararlı olacak. Belirlenen ilgiler, enerjinizin ve dikkatinizin dağılmasını önleyebilir. Kararsız olduğunuz bir konuda, olumluluk ve olumsuzluk yer değiştirebilir.

Aşk Yaşamı : Duygusallığınız ilişkinizde belirleyici oluyor. Bu yanınızın artılar kattığı bir beraberlik içindesiniz. Gelecek planlarınız içinde, sonradan görüş ayrılığına düşeceğiniz bir konu var.

İş Yaşamı : İş hayatınızdaki küçük çaplı ortaklıklar içinde özellikle biri, bugünlerde sizin için anlamını yitirebilir. Daha ilginç alanlara duyduğunuz ilgi, yol ayrımına kadar varacak tartışmalara açık.

Para Durumu: Paranız biraz risk altında. Bir konudaki kararlılığınızı, aldığınız uyarılarla azaltabilirseniz, bu riski ortadan kaldırabileceksiniz. Biraz daha sağlamcı arayışlar, aile içi tartışmalı engelleme niyetlerini de azaltabilir.

Dikkat: İş ilişkilerinin dostlukları aşındırabileceği şeklindeki düşünceniz, çok güvenli beraberlik fırsatlarını kaçırmanıza neden olabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>