>

ANNE - ÇOCUK

23 Nisan’da Bir Çocuğun Hayatina Dokunun!

Her alışveriş bir bağış...
 
   
 
 
     

‘Okumak her çocuğun hakkıdır’ sloganıyla yürüttüğü çalışmalarla 18 yıldır dokunduğu hayatlarda fark yaratan TOÇEV ve çocuklara özel alışveriş kulübü Cocukfoni.com, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ortak bir projeyi hayata geçiriyor. Proje kapsamında, Cocukfoni.com, 1-23 Nisan 2013 tarihleri arasında yapılan her alışverişte TOÇEV’e 1 TL bağışta bulunuyor.

“Yarının dünyasının mutlu çocukların inşasıyla daha anlamlı şekillenebileceğine” inanan Cocukfoni.com, okumaya istekli ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan çocuklara eğitim hayatları boyunca destek olan TOÇEV ile birlikte düzenlediği proje kapsamında, 23 Nisan’da kendi çocukları ile birlikte bir çocuğu daha sevindirmek isteyen herkesi sosyal sorumluluk bilinci ile alışverişe davet ediyor.

Giyimden oyuncağa, çocuk mobilyasından gıda ürünlerine kadar; her hafta onlarca kampanyada ürün fırsatı sunan Cocukfoni.com’dan 1-23 Nisan tarihleri arasında fiyat sınırlaması olmaksızın yapılan her alışveriş, bir çocuğun eğitimine destek olmak demek. Haydi Siz de Dokunun!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>