>

ANNE - ÇOCUK

Amigurumi

Hamarat atölye’de aralık ayının yenisi: Amigurumi
 
   
 
 
     

Japoncada “örgü oyuncak” anlamına gelen Amigurumi el işleriyle uğraşmayı sevenleri saatlerce oyalayacak, eğlenceli bir faaliyet.

Ami; tığ yada şişle yapılan örgü, nuigurumi ise içi doldurulmuş oyuncak anlamına geliyor. Amigurumi daha çok tığla yapılsa da şiş ile yapılan örneklerine de rastlanıyor. Türkiye’de son yılların gözdesi amigurumi şimdi Hamarat Atölye’de.

17-18 ve 26 Aralık tarihlerinde 11.00-14.00 saatleri arasında eğitmen Duygu Bircan tarafından verilecek olan amigurumi atölyesiyle yaratıcılığınızı gösterebilir, minik oyuncağınızı sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Atölyenin günlük ücreti 45 TL olarak belirlendi.Öte yandan Hamarat Atölye’de her cumartesi çocuklar için bir atölye düzenleniyor. 27 Kasım tarihinde düzenlenen ve Sevda Gürsel’in eğitmenliğini yaptığı atölyede çocuklar peluş kukla yapımı öğrendiler. Ayrıca her cumartesi dileyenler 11.00-13.30 arası Karen Schreiber eğitmenliğinde scrapbooking öğreniyorlar. İlk derste cd albüm yapımını öğrenecek olan meraklılar daha sonraki haftalarda albüm yapımı, kapı işareti tasarımı gibi farklı atölyelere katılabilecekler.

Ücretsiz olan yılbaşı craft partisinin tarihi ise 5 Aralık 2010. Katılanların sadece malzemelerin ücretini ödeyeceği atölye saat 11.00’de başlayacak ve böylelikle erken bir yılbaşı kutlamasına imza atılacak. Dileyenler sadece o güne özel olmak üzere Hamarat Pazar ürünlerini indirimli alabilecekler.

Atölyeler hakkında bilgi almak ve katılmak isteyenlerin hamaratatolye.com adresine tıklamaları yeterli.Hamarat Atölye Adres:
Bağdat Cad. Hasan Ali Yücel Sok. Marmara Apt. No:19/1 Çiftehavuzlar - İstanbul
Telefon: (0544) 783 96 92

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>