>

ANNE - ÇOCUK

Çin Takvimine Göre Karar Verin

Test edin, öğrenin ve siz de sonuca göre karar verin...
 
   
 
 
     

Çinlilerin 1000 yıl önce keşfettikleri ve cinsiyet belirlemek için kullandıkları bu takvim sisteminin hamile kalınan aya göre, bebeğin cinsiyetinin ne olduğunu açıkladığı ve bu konuda da yüzde 90 oranında başarı sağladığı iddia ediliyor...

Bilimsel gerçekliği olmayan bu yöntemin, bizim de doğruluğu konusunda kesin bir bilgimiz yok. Fakat çevrede cinsiyet öğrenmeyi deneyenlerden Çinlilerin bu takviminin pek şaşmadığına şahit olanları gördük ve bu nedenle böyle bir takvimi henüz bebeğinin cinsiyetini öğrenmemiş ailelerin ilgisini çekeceğini düşünerek sizinle paylaşıyoruz.

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.

21 yaşında kız çocuk olasılığı fazla

Çin Takvimine göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Test edin öğrenin ve siz de sonuca göre karar verin...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>