>

ANNE - ÇOCUK

Çocuklar artık daha sağlıklı büyüyor.

UNO büyümek “Çocuğunuzun Boyunun Ölçüsünü” marketlerde alıyor!
 
   
 
 
     
Neşe Erberk Ataşehir Migros’ta katıldığı Uno Büyümek Boy Ölçme kampanyası ile sevimli üçüzlerinin boylarını, o günün tarihi ile kaydederek ilerleyen süreçte kıyaslama fırsatını yakalamış oldu. Satın aldıkları Uno Büyümek ekmekleriyle Uno Büyümek standında boylarını ölçtüren üçüzler, adeta birbirleriyle yarıştılar. Erberk ve sevimli üçüzleri, kampanyaya katılan ilk aile olarak Uno Büyümek yiyerek büyüyen yeni bir neslin de öncüsü oldu. Kampanya sırasında çekilen fotoğraflar çocukların o günkü boy ölçülerini de belirten bir çerçeveyle günün anısı olarak kendilerine hediye edildi.


Uno Büyümek Boy Ölçme kampanyası kapsamında, ebeveynler çocukları için alacakları Uno Büyümek’in yanı sıra kendileri için alacakları herhangi bir paketlik Uno Ekmekle kampanyaya katılabilecekler. Çocuklar da Uno Büyümek ile kampanya gününde boylarını ölçtürmüş ve kendilerine hediye edilen fotograflı çerçeve ile ilerde ne kadar çok büyüdüklerini görme şansına sahip olacak. İstanbul, Ankara ve İzmir’de işbirliği yapılan Carrefour, Migros, Gima, Champion, Real, Makro ve Kipa gibi birçok noktada düzenlenen kampanya 19 Kasım-19 Aralık 2004 tarihleri arasında cuma, cumartesi ve pazar günleri yapılacak.

Uno, çocuklar için özel olarak ürettiği kalsiyum, demir, çinko, folik asit gibi vitamin ve mineraller ile zenginleştirdiği Büyümek ekmeği ile, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine olumlu yönde katkı sağlamayı ve Türkiye’de “sağlıklı nesiller yaratma” yolunda öncü olmayı hedefliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>