>

ANNE - ÇOCUK

Çocuklar için yepyeni bir internet sitesi...

Türkiye’nin internet üzerinden ilk interaktif çocuk buluşması için “IJ’ler* aranıyor”
 
   
 
 
     
Çocukları eğlendirirken eğitmek ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak bugün ve gelecekte daha bilinçli bir toplum yaratmak amacıyla kurulan Doğuş Çocuk**, www.doguscocuk.com.tr adresli internet sitesinin yayınına başladı.

7-12 yaş grubu çocuklara özel, çocuk gözüyle hazırlanan sitede, Türkiye’de ve dünyada meydana gelen güncel konuların yanında sağlık ve trafik konularına da yer verilerek toplumsal fayda sağlamak amaçlanıyor.

www.doguscocuk.com.tr, çocukların farklı konularda kendilerini ifade ederek seslerini duyurabilmelerini ve düşüncelerini tüm çocuklarla paylaşabilmelerini sağlayacak. Site aynı zamanda, içeriğinde aktif rol alacak çocuk editörleri ile de Türkiye’nin internet üzerinde ilk interaktif çocuk buluşma ortamını yaratacak.

Sitede uzman psikologların gözetiminde spordan bilime, çevreden müziğe, haberden trafiğe, modadan kitaba, teknolojiden sağlığa kadar birbirinden ilginç konular işlenecek.


Doğuş Çocuk Internet Jockey (IJ)’lerini Arıyor:

Çocuk dilinden ve çocuğun gözüyle hazırlanan www.doguscocuk.com.tr , ilk etkinliği “IJ’ler Aranıyor” yarışması ile de içeriğinde aktif rol alacak çocuk editörlerini arıyor.

IJ adayları; spor, bilim, çevre, müzik, sinema-tv, moda-güzellik, kitap-şiir, teknoloji, trafik ve sağlık konu başlıklarından birini seçip, başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilecek. Formlar yine internet sitesinden temin edilecek.

31 Mart tarihine kadar devam edecek başvurular sonunda dereceye girecek 7-12 yaş grubu çocuk editörlerin haber, röportaj, araştırma ve incelemeleri internet sitesinde yayınlanacak. IJ’ler aynı zamanda sürpriz hediyeler de kazanacak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Internet Jockey (IJ) : İnternet Editörü

**Doğuş Çocuk : Doğuş Holding bünyesindeki firmaların, çocuklara yönelik eğitici-öğretici sosyal sorumluluk projelerini tek çatı altında toplayarak üretmek ve uygulamak amacıyla kurulmuştur.

www.doguscocuk.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>