>

ANNE - ÇOCUK

Hamilelere Özel Çatlak Kremi

Vichy’den etkinliği jinekologlar tarafından test edilmiş hamilelere özel çatlak kremi
 
   
 
 
     

Çatlak izleri kolajen ve elastin liflerindeki zayıflık sonucu oluşur. Hayatın bazı dönemlerinde ortaya çıkabilirler: örneğin ergenlik, hamilelik veya kilo, boyut değişiklikleri. Bu cilt sorununa karşı etkin şekilde savaş açmak için Vichy Laboratuarları yoğun bir Çatlak kremi geliştirdi.

INTERVENTION VERGETURES

Silisyum, besleyici bitkisel yağlar ve hydroxyproline açısından zengin olan bu ürün çatlak izlerine karşı çift yönlü bir etki yapar.

ÖNLEYİCİ ETKİ

İyi nemlendirilen ve beslenen cilt elastikiyetini korurken, gerilmelere karşı daha dayanıklı olunmasını sağlar. Bu sayede çatlak izlerinin oluşumunun önlenmesinde önemli ölçüde yardımcı olur.

DÜZELTİCİ ETKİ

Cildin sıkılaşmasına ve yeniden yapılanmasına yardım ederek çatlak izlerini gözle görünür bir şekilde azaltır: boyutları küçülür ve renkleri silikleşir.

Hafif ve hoş kokuludur, dokusu masajla birlikte mükemmel biçimde cilde nüfuz eder.

Nasıl kullanılır?

Hergün kullanın. Söz konusu izlerin oluşumuna müsait bölgelere sürün: karın, göğüsler, uyluk bölgesine, kalçalar. Tamamen emilene kadar masaj yapın. Koruyucu etkisi için: hamilelikte 4. aydan itibaren kullanın. Varolan çizgiler için: 3 ay boyunca devamlı olarak kullanın. İyi sonuç için, düzenli kullanım (günde bir ya da iki kez) gerekir.

Jinekologlar tarafından test edilmiştir.

KENDİ KENDİNE BAKIM

Hamilelik, kendinize bakmanızı gerektiren özel bir dönemdir. Bu yüzden, Vichy Laboratuarları, basit masajlarla birlikte çatlak izlerine karşı bakım kremini kullanmanızı öneriyor. Bu masaj teknikleri, hamile kadınlar için masajlarda uzman olan bir fizyoterapist tarafından geliştirilmiştir. Kendinizi daha rahat ve bebeğinize daha yakın hissetmenize yardımcı olmak için. Bu masajı akşamları yapmanız en iyisidir.

Karın masajı:

Karnınızın altında, ellerinizi birleştirin. Karnınızın iki yanında, yavaşça bastırarak ellerinizi yukarı çekin. Çapraz yaparak işlemi tamamlayın. Bir elinizi diğerinin üstüne gelecek şekilde, ellerinizi birleştirin, yavaşça bastırarak saat yönünde büyük dairesel hareketlerle karnınıza masaj yapın.

Üst bacak ve kalça masajı:

Dizden yukari doğru, üst bacağı, kalçaları ve popuyu içeren masaj yapın. Popoda ve üst bacakta büyük hareketler yapın.

200 ml
Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı : 74,9 TL


Sadece Vichy yetkili eczanelerinde satılmaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>