>

ANNE - ÇOCUK

P&G ve Migros Sertab Erener ‘Teşekkürler Anne’ Konseri

Migros ve P&G “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında 1500 anneyi çocukları ile beraber Sertab Erener konserinde ağırladı.
 
   
 
 
     

P&G’nin bugünün ve geleceğin Olimpiyat sporcusu annelerine teşekkür etmek amacıyla Migros işbirliği ile 22 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta düzenlediği Teşekkürler Anne konserinde, çocuklar da kendileri için özel olarak oluşturulan spor alanlarında keyifli vakit geçirdiler.

P&G, yaşamları iyileştirme amacı ışığında başlattığı Londra 2012 Olimpiyat Oyunları sponsorluğu kapsamında “Teşekkürler Anne” kampanyasını yürütüyor. “Annelerin Gururlu Sponsoru” olan P&G, sporcu annelerine ve onların nezdinde tüm annelere destek için başlattığı kampanya kapsamında Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda tüm dünyadan 120’den fazla sporcu annesine çocuklarını izleme fırsatı sundu. Annelerin Gururlu Sponsoru P&G, Türkiye’deki annelere teşekkür etmek için ise Migros işbirliği ile 1500 anneyi çocukları ile beraber Sertab Erener konserinde ağırladı.

Migros ve P&G’nin bugünün ve geleceğin Olimpiyat sporcusu annelerine teşekkür etmek amacıyla düzenlediği Sertab Erener Teşekkürler Anne konseri, 22 Eylül 2012, Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta düzenlendi. P&G ve Migros’un düzenlediği kampanya çerçevesinde P&G ürünü alan tüketiciler arasında yapılan çekilişle belirlenen 1500 anne, çocukları ile beraber bu özel etkinliğe katılma şansı yakaladı. Etkinliğe ev sahipliği yapan P&G Türkiye Marka Operasyonları Direktörü Tuba Altunterim ve Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman, Türkiye’deki annelere teşekkür etme fırsatı yakaladıkları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

“P&G, LONDRA’DAN SONRA TÜRKİYE’DE DE ANNELERİ DESTEKLİYOR”

P&G Türkiye Marka Operasyonları Direktörü Tuba Altunterim, P&G’nin dünyanın yanı sıra Türkiye’de sporcu annelerini desteklediğini belirtti ve şöyle devam etti: “P&G, Olimpiyat Oyunları sponsorluğu ile birlikte hem dünyada hem de Türkiye’de Olimpiyat Oyunları bilincini geliştirecek ve ailelerde farkındalık yaratacak büyük bir hareket başlattı. Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’den milli atlet Nevin Yanıt’ın annesi Semire Yanıt, milli güreşçi Rıza Kayaalp’in annesi Sevgi Kayaalp ve milli badmintoncı Neslihan Yiğit’in annesi Hürü Yiğit çocuklarını ilk kez Olimpiyat Oyunları’nda izleme şansı yakaladı. Şimdi de bu özel etkinlikle hem Türkiye’deki annelere teşekkür etmek istiyoruz hem de Olimpiyat ruhunu canlandırmaya katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu özel etkinlikte değerli sanatçı Sertab Erener de bizi yalnız bırakmadı ve tüm kalbiyle projeye destek verdi. Burada kendisine de teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

“MİGROS MÜŞTERİLERİ HER ZAMANKİ DESTEĞİYLE BU PROJEDE DE YANIMIZDA OLDU”

Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman ise “gençlerimizin, sporun eğitici, bütünleştirici ve pozitif rekabeti öğretici niteliklerinden yararlanmalarına aracı olduğumuz için çok mutluyuz. Migros Ticaret olarak geleceğimizin teminatı gençlerimizin gelişimini destekleyen pek çok proje yürütüyoruz dedi ve şöyle devam etti: “Migros olarak amacımız, çocuklarımızın zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimini ve yaşam kalitesini artıran sporu daha çok sevmelerini, başarmak için sadece istemek gerektiğine inanmalarını sağlamak. Bunu da annelerimizin desteği ile birlikte yaparak, kendine güvenen bireyler yetişmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.”

“SPORU, SPORCULARI VE ANNELERİ DESTEKLEYEN BU KAMPANYADA YER ALMAKTAN ÇOK MUTLUYUM”

Sporu hayatının odağına oturtmuş sanatçı Sertab Erener, Olimpik harekete destek olmak amacıyla Teşekkürler Anne etkinliğinde konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti ve şöyle devam etti: “Bugün burada çok önemli bir amaca hizmet ettiğimi düşünüyorum. Her ülkenin olduğu gibi bizim de sporun birleştirici gücüne çok ihtiyacımız var. Bu projeyi ilk duyduğumda, ülkede sporu yaygınlaştırmaya ve Olimpik hareketi canlandırmaya katkı sağlama düşüncesi beni çok heyecanlandırdı. Hem sporu ve sporcuları hem de sporcu annelerini destekleyen Teşekkürler Anne kampanyasına destek vermekten ötürü çok gururluyum. Ben de spor yapmayı çok seviyorum. Spor sayesinde bu yoğun iş temposu ile mücadele edebiliyorum ve kendimi daima dinç hissediyorum. Gençlerimize ve çocuklarımıza spor ruhunu aşılamalı ve sağlıklı nesiller yetiştirmeye katkı sağlamalıyız. Teşekkürler Anne projesinin sahibi P&G’ye ve bu etkinliğin düzenlenmesinde katkılarını esirgemeyen Migros’a teşekkürlerimi sunuyorum.”

ANNELERE P&G STANTLARINDA GÜZELLİK VE BAKIM UYGULAMALARI YAPILDI

Etkinlik alanında anneler, Sertab Erener’in keyifli konserinin yanı sıra çeşitli sürprizlerle karşılaştı. Annelere, konser alanına kurulan P&G ürünleri stantlarında makyaj ve bakım uygulamaları yaptırma fırsatı sunuldu. Çocuklar ise alana kurulan trambolin, bungee jumping, masa langırtı, ahtapot çadır, tırmanma duvarı, mini basket sahası, top havuzu, yel değirmeni ve zıpzıplar ile spor festivali havasında bir gün geçirdiler.

P&G 10 YIL BOYUNCA ‘ANNELERİN GURURLU SPONSORU’


2012–2020 yılları arasında 5 Olimpiyat oyununu kapsayan işbirliği çerçevesinde P&G ve markaları, önümüzdeki 10 yıl boyunca dünya çapından sporculara ve annelerine sponsor oluyor. “Annelerin Gururlu Sponsoru” P&G, tüm dünyada anneleri, sporcuları ve gençlerin spor yapmasını destekliyor. Kampanya, bugünün ve geleceğin sporcularını yetiştiren ve her zaman onların yanında olan özverili anneleri desteklemek ve onlara teşekkür etmek üzerine kurulu.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>