>

ANNE - ÇOCUK

Sömestr Tatilinde Buz Pisti ve Renkli Atölyeleriyle Aileler İçin Gün Boyu Eğlencenin Adresi Küçükçiftlik Park!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, yarıyıl tatili boyunca ailelerin uğrak yeri olacak!
 
   
 
 
     

Açık alana kurduğu buz pistiyle en eğlenceli kış aktivitelerinden biri olan buz patenini şehrin merkezine getiren KüçükÇiftlik Park, sömestr döneminde her gün gerçekleşecek eğlenceli ve öğretici atölyelerle de çocukların tatiline renk katacak. Ailelerin yeme içme alanında kış lezzetlerinin tadını çıkarabildiği KüçükÇiftlik Park’ta aynı zamanda sihirbazlık ve köpük balon gösterileri de gerçekleşecek. Kış boyunca açık olan buz pistinin ve sömestr döneminde her gün 13.00’ten itibaren farklı başlıklarla düzenlenecek etkinliklerin biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Kış döneminde kapalı mekâna geçiş yaparak konserleri kış sahnesinde gerçekleştiren KüçükÇiftlik Park, açık alana kurduğu buz pistinin yanı sıra yarıyıl tatili boyunca farklı yaş gruplarından çocuklara yönelik düzenlediği atölye çalışmalarıyla da aile boyu eğlencenin adresi olacak. 21 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında her gün 13.00’ten itibaren KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek etkinlikler; Bez Bebek Atölyesi, Doğadan Sanata, Duyusal Oyun: Kil Atölyesi, Geri Dönüşüm Oyuncak Yapımı Atölyesi, Geri Dönüşümden Kış Atölyesi, Gizemli Resim Atölyesi, Kar Küresi Yapımı Atölyesi, Maske Yapımı Atölyesi, Oyuncağımı Tasarlıyorum Atölyesi, Slime Atölyesi ve Şövale – Tuval Çalışması Atölyesi başlıklarıyla gerçekleşecek. Çocuklar ve aileleri hep birlikte sihirbazlık ve köpük balon gösterilerinin de keyfini çıkarabilecekler.

KüçükÇiftlik Park’ın şehrin ortasında kurduğu buz pisti yarıyıl tatilinden sonra çarşamba, perşembe ve cuma günleri 14.00-22.00; haftasonu ise 12.00-00.00 saatleri arasında açık kalmaya devam edecek. Dileyen ziyaretçilerin paten kiralayarak kayabildikleri KüçükÇiftlik Park’ın buz pistinde, ilk defa buz pateni yapacak olanlar ise deneyimli eğitmenlerden temel paten kayma eğitimi alabiliyor. Yeme içme alanlarında ise kış lezzetleri misafirlerin damaklarına hitap ediyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>