>

ANNE - ÇOCUK

Süslü Püslü Şeker Özel Günlerinizi Tatlandırıyor

Dostlarınızla paylaşacağınız özel günlerinizi tatlandırmak için Süslü Püslü Şekerler...
 
   
 
 
     

Bebeğiniz mi olacak, doğum günü yada sünnet telaşınız mı var, evleniyor yada bekarlığa vedanız mı var aynı zamanda bu anı unutulmaz mı kılmak istiyorsunuz, sizin yerinize Süslü Püslü Şeker düşünsün.

Farklı olmak, gülümseterek hatırlanmak, ufak bir hediyeyle hem ağız tatlandırmak hem de tatlı bir anı olmak için Süslü Püslü Şeker çok özel aranjmanlar hazırladı. Çocukların yada siz büyüklerin ilgili tüm özel günleri için, klasik şeylerin dışına çıkarak fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Süslü Püslü Şeker, rengarenk çeşit çeşit şekerleri, minik objeleri ve özel kurabiyeleriyle sevdiklerinize istediğiniz mesajı iletme imkanı sağlıyor.

Birbirinden lezzetli ve renkli şekerlerle yapacağınız hoş sürpriz, hem akılda, hem de damakta unutulmaz bir tat bırakacaktır.

Özel günlerinizin unutulmaz olmasını sağlayacak özel tasarım şeker ve kurabiyeleri, kişiye özel hediye sepetleriyle farklı tasarımlar sunan Süslü PüslüŞeker'e, telefon ya da internetten veya Caddebostan'daki butik mağazadan ulaşabilirsiniz.

Ben Elif Canbolat, Beykent Üniversitesi İletişim Tasarım mezunuyum, uzun süre özel sektörde Halkla ilişkiler yaptıktan sonra oğlumun doğumuyla farklı doğumşekerleri tasarlamaya başladım, bundan çok büyük zevk alıyorum, hobimi geliştirerek Süslü & Püslü Şekeri mağaza olarak açmaya karar verdim.


Süslü & Püslü Şeker
Reşit Belgesay sok. 33/ A Caddebostan – Kadıköy
0216 386 85 45
0532 715 21 37
www.suslupusluseker.com

www.facebook.com/pages/Süslü-Püslü Şeker/ 101130523293976
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>