>

DEKORASYON

Akıllı Kapaklar!

Akıllı kapak teknolojisi diye bir şey duydunuz mu?
 
   
 
 
     

Şıklığı kadar fonksiyonel pişirme özellikleri ile de göz dolduran ilginç set, akıllı kapak teknolojisi ile yemeklerinize güveç lezzetini de beraberinde getiriyor.

Emsan’dan yepyeni tanım ve tasarım. Duracast tencereler kırmızının ahengini mutfaklarınıza yansıtırken, pişirme fonksiyonları ile de kadınların mutfaklarında vazgeçemeyeceği bir ürün olmaya hazırlanıyor.

Alüminyum döküm gövde ve emaye dış kaplaması ile sağlamlığı tescillenen Emsan Duracast, aynı zamanda çok özel 3 kat non-stick (Yanmaz-Yapışmaz) quantanium iç kaplamaya sahip.

Güveç lezzetini elde edebilmeniz için özel olarak üretilen tencereler, yemek buharının kapak kanallarından geçerek tekrar tencerenin içine dönmesini sağlayan özel kapak içi tasarımına sahip.

Buharı tencere içinde saklı tutan ve devir daimini sağlayan bu “akıllı kapak teknolojisi” ile yemekleriniz artık çok daha lezzetli.

Ocak ve fırınlarda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ilginç ve renkli tencereler, aynı zamanda yemeklerinizin besin değerlerinin korunmasına da yardımcı olacağını unutmayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>