>

DEKORASYON

Bosch Haziran Kampanyası

Bosch, Haziran’da doğa dostu teknolojilerle evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek çiftler için çok avantajlı fırsatlar sunuyor.
 
   
 
 
     

Bosch, Haziran’da doğa dostu teknolojilerle evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek çiftler için çok avantajlı fırsatlar sunuyor.

Haziran ayı boyunca tüm Bosch markalı ürünlerde yüzde 32’ye varan indirim fırsatının yanı sıra Mart ayında başlayan “5 özel ürüne 5 özel indirim” kampanyası da devam ediyor.

Bosch Haziran kampanyası ile tazelenmek isteyenler, aynı zamanda peşin fiyatına 4 taksit ve World’e özel +8 taksit veya 8 taksitte 4 ay erteleme fırsatından da yararlanıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yaz mevsiminin doyasıya yaşanmaya başladığı Haziran ayı ile birlikte eski beyaz eşyalarını Bosch’un doğa dostu ürünleri ile yenilemek isteyenler için yüzde 32’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Bu büyük indirim fırsatının yanı sıra Mart ayında başlayan 5 özel ürüne 5 özel indirim uygulaması da Haziran ayı boyunca devam ediyor. Bosch’un bu büyük Haziran kampanyası ile özellikle evlenme hazırlığındaki çiftlere son derece avantajlı seçenekler ile birlikte., evlerini doğa dostu A ve üzeri enerji sınıfı ürünler ile kurmak için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.. Hem şık hem çevreci hem ekonomik açıdan tasarruf sağlayan Bosch ürünleri, hane halkının bütçesine destek olmayı da ihmal etmiyor.

HAZİRAN BOYUNCA HANGİ ‘5 ÖZEL ÜRÜNE 5 ÖZEL İNDİRİM’DEN YARARLANABİLİRSİNİZ?

Bosch, özellikle yeni evlenecek çiftlere ve mutfaklarını yenilemek isteyenlere çok avantajlı bir indirim fırsatı da sunuyor. Bu kaçırılmayacak 5 üzerinden 5 kampanya kapsamında Bosch KDV42X03NE çift kapılı soğutucu 1.542 TL yerine 1.049,00 TL, A plus enerji sınıfı, VitaControl özellikli No-Frost buzdolabı Bosch KDN40A03NE 2.109 TL yerine 1.439,00 TL, A enerji sınıfından %10 daha fazla enerji tasarruflu, 5 kilo yıkama kapasiteli Bosch WAA12161TR çamaşır makinesi 894,00 TL yerine 679,00 TL, AxAxA enerji sınıfı, 2 programlı Bosch SGS23E02EU bulaşık makinesi 885,00 TL yerine 669,00 TL ve A enerji sınıfı, gaz emniyetli, yeni tasarım solo fırın serisinden Bosch HGV523120T Turbo Fırın 885,00 TL yerine 609,00 TL olarak sunuluyor. Bu sayede hem çevreye hem de aile bütçesine büyük katkı sağlıyor.

Doğa dostu teknolojili tüm Bosch markalı ürünlerdeki %32’ye varan indirim ve 5 özel ürüne 5 özel indirimin yanı sıra peşin fiyatına 4 taksit ve World Card’a özel +8 taksit veya 8 taksitte 4 ay erteleme fırsatı da Bosch tüketicilerini bekliyor.

ESKİ BEYAZ EŞYANIZI DEĞİŞTİREREK BÜTÇENİZE VE DOĞAYA NE KADAR KATKI SAĞLAYABİLİRSİNİZ?

- Eski çamaşır makinenizi, A enerji sınıfından bile yüzde 30 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan EcoSilence Drive™ teknolojili bir Bosch çamaşır makinesi ile değiştirdiğinizde, eski makinenize kıyasla 10 yıl içinde 3.443 kez ya da 27.548 kg daha fazla çamaşırı bedava yıkayabilirsiniz*.

- Eski bulaşık makinenizi, yeni ActiveWater teknolojisi ve Zeolite kurutma sistemine sahip yeni bir Bosch bulaşık makinesi ile değiştirdiğinizde, eski makinenize kıyasla 10 yıl içinde 3.845 kez ya da 49.985 set daha fazla bulaşığı bedava yıkayabilirsiniz*.

- Türkiye’de tüm hanelerdeki eski beyaz eşyalar yerine A enerji sınıfındaki Bosch beyaz eşyalar olsa, sağlanacak su tasarrufuyla 24.000 olimpik havuz doldurabilir ve enerji tasarrufuyla da tüm Muğla’nın 1 yıllık enerji tüketimi rahatlıkla karşılanabilirdi.

*Yıkama sayısı yıllık 365 olarak baz alınarak hesaplanmıştır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>