>

DEKORASYON

Çiçeksi Kadifemsi Violetler Gizemli Bir Eylül’e Göz Kırpıyor

2013 Renk Ailesi’nde yer alan violetler,bir yanında leylak ve yüksekotu, diğer yanında güle çalan kahverengiyle gizem dolu bir sonbahar vaat ediyor.
 
   
 
 
     

Marshall violetleri, çiçeksi ve kadifemsi dokusu ile kullanıldığı mekânlara ilgi çekici ve büyüleyici bir hava katıyor. Marshall 2013 Violet Paleti’ndeki anahtar renk, bukalemun gibi renk değiştirmesiyle ilgi çekiyor. Bu rengi sarılarla kullanınca farklı, pembeler ile eşleştirince bambaşka bir atmosfer yakalamak mümkün oluyor.

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Marshall 2013 Renk Ailesi’nde yer alan çiçeksi ve kadifemsi violetler, içlerindeki gizemi evlere taşıyor.

Marshall violetleri ile alacakaranlık bir yatak odası yaratmak mümkün Marshall 2013 Violet Paleti, çok çarpıcı tonları ile gizem dolu özel oda koleksiyonları sunuyor. Özellikle menekşe sınırındaki şafak benzeri tonlar, sabahın erken saatlerindeki renkler gibi büyüleyici bir etkiye sahip. Bu tonlar, alacakaranlık bir yatak odası için çok ideal bir seçenek oluyor.EN POPÜLER MARSHALL VİOLETİ BUKALEMUN GİBİ RENK DEĞİŞTİRİYOR

Marshall 2013 Violet Paleti’ndeki Anahtar Renk, X0.08.15 46RB 06/074 kodlu bukalemuna benzeyen ilginç bir renk. Yanındaki renge bağlı olarak her seferinde farklı bir yüzünü gösteriyor. Sarıyla birlikte kullanıldığında mor unsur öne çıkarken, pembeyle eşleştirildiğinde açık maviye karşı kömür veya çikolata rengiymiş gibi görünüyor.

MARSHALL BÖĞÜRTLEN RENGİNİN ZENGİN KALİTESİNİ DUVARLARINIZA TAŞIYOR

2013 yılında violet bildiğini okuyor ve son iki yıldır Marshall’ın sunduğu, çok sevilen böğürtlen özünün dopdolu ve zengin kalitesini muhafaza ediyor. Bu senenin rengi biraz daha koyu. Neredeyse siyahla lekelenmiş, soğuk ve nötr bir alana geçiyormuş gibi görünüyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>