>

DEKORASYON

Evlerinizde 2014 Trendi

Her yıl değişen dekorasyon trendleri bu yıl da renkli, hareketli, zaman zaman geçmiş yıllara uzanan nostaljik uygulamalarla bize alternatifler sunuyor.
 
   
 
 
     

Modayı takip ederek evimizde sürekli değişiklik yapmak, eşyaları yenilemek bütçesel olarak her zaman mümkün olmayabiliyor. Dekorasyonda öncelikli olan renk seçimini duvarlarınızda uygulayarak kendinize daha ekonomik bir yol yaratabilir ve bir anda yaşam alanlarınıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Böylece yeni trendlerden de uzak kalmamış olursunuz.

Bu yıl yoğun desenli, çizgili duvarlar mekanlarınızın ana hatlarını oluştururken, büyük ve orantısız objeler, çiçekli yastıklar, renkli aksesuarlar ince detaylar olarak göze çarpıyor.MÜRDÜM VE YEŞİL TONLARININ HAKİMİYETİ

Bir dönemin modası olan ve rağbet gören iki renkli duvarlar yeniden hayatımıza giriyor. Düfa kartelasından seçeceğiniz renklerle kombinasyon yaparak evlerinize hareket katabilirsiniz. Yılın renkleri olan mürdüm ve yeşilin tüm tonlarını da Düfa mix renk sisteminde bulmak mümkün. Yine yılın rengi gri tonlarını duvarlarınıza taşımak isterseniz kullanacağınız çizgili perdeler veya çiçekli yastıklarla odalarınızda şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

Üstelik kış günü çevre dostu ve kokusuz olan Düfa Ultra Silikonlu İpek Mat ürünü ile uygulamanızı yaptığınız mekanlarda havalandırmaya gerek kalmadan yaşamaya başlayabilirsiniz. Küfe ve mantara karşı yüksek dirençli ürünler sunan Düfa Boya’nın tüm ürünleri tam silinebilir özelliğiyle de tercih sebebiniz olacaktır.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>