>

DEKORASYON

Her Eve Giyinme Odası

Giyinme oda-dolap sistemleriyle zamanınızı geri kazanın!
 
   
 
 
     

Sabahları evden hızlıca çıkabilmek için, kullanımı pratik bir giyinme odasının önemini hiç düşünmüş müydünüz? Aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz pratik sistemler, gün içinde size dakikalar hatta saatler kazandırabilir.

Şehirde her dakika çok önemlidir. Özellikle yoğun bir çalışma temposu olanlar için evden 15 dakika erken çıkabilmek, bazen hayati önem taşır. Bunun için ise uykunuzdan fedakarlık etmenize gerek yok. Düzenli ve pratik bir giyinme odası size istediğiniz zamanı kazandırabilir.

Häfele’nin pratik çözümleri her boyutta odayı, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir giyinme odası haline getiriyor. Eğer giyinme odası olarak kullanabileceğiniz bir fazladan odanız yoksa bile yatak odanızın bir bölümünü Hafele’nin kayar kapı sistemlerini kullanarak oda-dolap haline getirebilirsiniz. Raflar, dolaplar ve son teknoloji ürünü sistemler ile her santimetrekaresi değerlendirilmiş bir gardırop hayatınızı sandığınızdan çok daha kolaylaştıracak.

HER KÖŞEYE KOLAYCA ERİŞİN

Yatak odalarında dolap içi organizasyonunu kolaylaştıran işlevsel aksesuarlar sayesinde hem “alan kazanımı” hem de giysilere erişirken “minimum zamanda maksimum verim” elde edebilirsiniz. Häfele kravatlıktan pantolonluğa, ayakkabılıktan portatif askılığa, tel sepetlerden kemerliğe, alan organizasyonu için gereken her ayrıntıyı içeren akıllı gardırop aksesuarları, yatak odanızı veya giyinme odanızı düzene kavuşturuyor. Dolabın dışına tamamen çekilebilen sepet ve pantolonluklar, giysilerinize kolay erişmenizi sağlıyor. Ayrıca dolap içi ışıklı askı borusu size karanlık ortamlarda bile kullanım zenginliği sunarken, aksesuar çekmecesi içinde detaylarla büyük bir konfor ve kolaylık yaşayacaksınız.

HER YERE NOKTAYA ERİŞİN

Häfele ile dolapların yüksek ve erişimi zor olan üst bölümlerini bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu alanlara asansörlü askı sistemleri ile kolaylıkla ulaşabilir ve işlev katabilirsiniz. Boydan boya askılığa dönüşen üst bölümlere, sadece mekanik bir çekme çubuğu ya da elektronik bir uzaktan kumanda sayesinde ulaşabilirsiniz. Häfele giyinme odası çözümleri, işlevselliğin ötesinde yeni tasarlanan serisiyle evinize bütünsel renk ve stil uyumu da getiriyor. Böylece eviniz gerek klasik gerekse modern bir dekorasyona sahip olsun, size sayısız alternatif sunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>