>

DEKORASYON

“Hiref koleksiyonu” Beymen mağazaları’nda...

Zengin kültürel mirasımızı çağdaş tasarım anlayışıyla birleştiren “Hiref Koleksiyonu”, 14 Aralık, Salı günü, Armada Alışveriş Merkezi’ndeki Başkent Beymen Mağazası’nda tanıtılacak.
 
   
 
 
     
Anadolu kültürü ve Türk el sanatlarının tarihsel zenginliği, dünyadaki yerini almaya hazır. Zengin kültürel mirasımızı çağdaş tasarım anlayışıyla birleştiren “Hiref Koleksiyonu”, 14 Aralık 2004 tarihinden itibaren Beymen Mağazaları’nda sunulacak.


Kültür ve sanatın en büyük destekçisi Beymen Mağazaları, bir ilki gerçekleştirerek, Osmanlı el sanatlarının çağdaş tasarımlarla hayat bulmaları amacıyla, “Hiref Tasarım” tarafından hazırlanan “Hiref Koleksiyonu”nu, müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yok olmakta olan el sanatlarımızı dünyaya tasarım gücüyle sunmak amacıyla Hiref Tasarım’ın ortağı Ebru Çerezci tarafından tasarlanan bu özel koleksiyon, Türkiye’de yalnızca Beymen Mağazaları’nda bulunabilecek.

“Kültürünü Tasarla” sloganıyla yola çıkılarak hazırlanan 30 parçalık koleksiyonda, çini, bakır ve cam ürünler bulunuyor.


“Hiref Koleksiyonu Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner ve Beymen Genel Müdürü Esel Çekin’in ev sahipliğinde, 14 Aralık 2004, Salı günü, Armada Alışveriş Merkezi’ndeki Başkent Beymen Mağazası’nda sanatseverlerin beğenisine sunulacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>