>

DEKORASYON

İtalyan sever misiniz?

3K KONSEPT’te 2004 İlkbahar-Yaz çok çağdaş, çok dekoratif, çok İtalyan, çok çarpıcı, renkli, sıcak, coşkulu İtalyan Serrangula halılar var...
 
   
 
 
     
Dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, orijinal ve çarpıcı ev aksesuarlarını ülkemize getiren 3K KONSEPT’ten Serralunga Serisi…

Göz alıcı renkleri, sıra dışı çizgisi ve dünyadaki dekorasyon trendlerini kaçırmayan tarzıyla Serralunga, dekorasyonunda “değişim” isteyenleri, tam kalbinden vuran tasarımlar sunuyor.

İTALYANLAR GİBİ SICAK, RENKLİ VE COŞKULU
İTALYAN SERRALUNGA
SADECE 3K KONSEPT’TE

Dünyanın en ünlü tasarımcılarının kalemlerinden çıkan, İtalyan tarzı plastik saksı, vazo ve mobilya markası Serralunga’nın 2004 İlkbahar-Yaz koleksiyonu rengarenk ve coşkulu ürünlerle dolu.

Türkiye’de sadece 3K KONSEPT showroom ve corner’larında satışa sunulan Serralunga’nın yeni koleksiyonu Paris Mobilya Fuarı’ndaki Christophe Pillet’nin “Indoor Outdoor” isimli üç boyutlu gösteriminde kullanılarak büyük övgü aldı. Koleksiyon, bu ay içinde dünyanın en önemli dekorasyon fuarı olarak kabul edilen Milano Mobilya Fuarı’nda da tasarım meraklılarının beğenisine sunulacak.

Serralungalar, 30 milyon ile 1 milyar 249 milyon arasında değişen fiyatları ile tutkunlarıyla buluşmaya hazır.

3K KONSEPT

Dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, trendlere uygun özgün aksesuarlarını ve Calvin Klein, CO Designer, HARO, Life Style ve ANCELO gibi ünlü markaları Türkiye’ye getiriyor. Dünyanın modern tarzda yaratılmış bu en zengin koleksiyonu, Çiftehavuzlar'daki konsept mağazasında tüketicilerin beğenisi için hazır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>