>

DEKORASYON

Kova Burcuna Özel Dekorasyon Önerileri

İşte geleceği evlerine taşıyan kova burçlarına dekorasyon önerileri…
 
   
 
 
     

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir.

Cesaretleriyle hayran kazana kova burcu evini dekore ederken de aynı şekilde yenilikçidir ve ilkleri denemek hoşuna gider. Kişiliğinin özelliğine inanan kova burcu evine de bunu yansıtır. Aldığı eşyalar kişiye özel tasarlanmış olması çok hoşuna gider. Evinin her köşesinde soyut bir sanat öğesine ya da modernizme rastlamak mümkündür.

OTURMA ODASI

Yaşadıkları her alan gibi oturma odaları da son derece sade ve şıktır. Eşya biriktirmeyi hiç sevmezler ve hoşuna gitmeyen dekorları atma konusunda da çok cesurdurlar. Yoğunluğu dekorasyonda kullanmazlar. Çılgın bir mobilya dekorasyonunu eflatun ve metalik tonlardaki duvarlarla tamamlamak isterler. Elektronik eşyalarla döşeli oturma odası kovaların rahatı sevdiklerini gösterir. Aynı zamanda içsel bir rahatlama için sürrealist biblo ve tablolar kovaların işine yarayacaktır.

YATAK ODASI

Kova burcunun yatak odasında mutemadiyen ilgi çekici, göz alıcı detaylar bulunur. Yatak örtüsünden perdesine kadar kova burçları farklı olmalıdır. Fütürist bir burç olan kova zaman zaman geri dönüşler de yaşar ve retro bir kıyafet dolabıyla şaşırtabilir. Zaten onun işi şaşırtmaktır. Gümüş rengi ve mavi tonları dekorasyonda kova burcuna huzur verir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>