>

DEKORASYON

Kusursuz Raf İçi Düzeni İçin Püf Noktaları!

İyiden iyiye ön plana çıkan çekmece ve raf düzenlemeleri, hayal ettiğinizden çok daha fazlasını evinize getiriyor. (FOTO GALERİ)
 
   
 
 
     

Mutfaklar için tasarlanmış çekmece ve raf sistemleri gerçekten göz dolduruyor. Son derece fonksiyonel bir hale dönüşen çekmeceler ve dolaplar bu sıra dışı uygulamalarla daha kullanışlı ve konforlu bir hale dönüşüyorlar.

Özellikle dolap köşe bölümlerinde uygulanan sürgülü ve döner sistem ile kullanıma açık olmayan bir alan bırakmamış oluyorsunuz. Tencereler, tavalar, bardaklar, kavanozlar… Hepsi bir düzen içerisinde hem göze hitap ediyor, hem de aradığınız şeyi bir kerede bulmanın keyfini yaşatıyor.

Sadece mutfak değil, yatak odası ya da çalışma masanızda da bu sistemlerden faydalanabilirsiniz. Artık çöp kovaları bile dolapların içine girmiş durumda. Bu dolap içi uygulamalarla ortada dağınıklık yaratacak hiçbir şey kalmıyor.

Yapmanız gereken, yapı marketlerde ya da büyük dekorasyon mağazalarının dolap içi düzenleme bölümlerine göz atmanız ve ihtiyacınız olan aparatları doğru seçmeniz…

En çok işinize yarayacak bölümlendirme sistemi sayesinde, yerden tasarruf ederken aynı zamanda da yaşam alanınızdaki dekoratif şıklığı ve bütünlüğü sağlamış olacaksınız.

Raf içi uygulamalarını bulabileceğiniz yerler:

İkea: 0212 443 00 08 / Bayrampaşa

Praktiker: 0212 343 13 13 / Ümraniye

Häfele: 0216 528 59 00 / Ümraniye


İŞTE DEKORATİF RAF SİSTEMLERİ:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>