>

DEKORASYON

Marshall`ın Yeşil ve Sarıları Gri Kış Günlerine Meydan Okuyor

Yeşiller ve Sarılar, kış mevsimi ile griye bürünen gökyüzüne karşı mekanlara güneş sıcaklığını, doğanın canlılığını buyur ediyor.
 
   
 
 
     

Güneş ışığının göz alıcı etkisi ile en küçük mekanları bile genişleten sarılara, doğal bir sis örtüsüyle yumuşaklık kazanan çam rengi ekleniyor. Bu kış da mekanlara Marshall sarı ve yeşilleri aydınlık, ferahlık ve hoş bir hava getiriyor.

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katan Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Marshall 2013 Renk Ailesi’nde yer alan Sarılar ve Yeşiller kış soğuğuna, kurşuni renklere hazırlanan ruhlar için birebir. Yaz güneşinin ısıtıcı etkisinin sürmesi, doğanın canlılığını yeşilin tonlarında koruması için mekanların kapıları Marshall Sarılara ve Yeşillere açılıyor.
 KIŞ ORTASINDA MEKANLARA DOĞAN GÜNEŞİN ADI MARSHALL SARILAR

Güneş ışığının en çok özlendiği soğuk kış günlerinde Marshall Sarılar mekanlarda yazdan kalma duyguları canlandıracak. Marshall Sarılar, güneşin göz alan etkisi ile en küçük mekanları bile genişletecek. Mum Işığı ve Ayışığı’nın bu yumuşak tonları ile birlikte aydınlık mekanlar yaratılacak. Sarı tercih edilen mekanlardaki, dekorasyon öğelerinin rengi de önemli. Yatak odasında tercih edilen sarı renklerde turkuaz renkli bir yatak örtüsü eşlik ederse, yaratılan ferah ortam tamamlanıyor.
 YEŞİL VE MAVİNİN KIYILARINDA DOLAŞAN BİR YUMUŞAKLIK…

Doğanın canlılığı Marshall Yeşiller ile kış mevsiminin dinginliğine uyum gösteriyor; yeşil tonlar yumuşayarak koyu cam göbeği mavi ve çamlara dönüşüyor. Bronzlar ve zeytin tonları mavi etkisini dengeleyerek, soğuk ve sıcak bir yeşil paleti oluşturuyor. Yeşil ve mavinin kıyısında hoş bir kararsızlık hissi yaratan tonlar doğal bir sis örtüsü ile yumuşaklık kazanırken, bir kulübeden modern bir daireye kadar her mekanda çekici atmosferler yaratmayı başarıyor.
 YEŞİL VE SARI BİRLEŞİRSE

Marshall Sarılar ve Yeşiller bir arada, kış mevsiminin en sıcak mekanlarını yaratmaya aday. Sıcak sarı tonların yeşillerle birlikteliği renk bloklarında ve yaratıcı desenlerde binbir seçenek sunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>