>

DEKORASYON

Profilo’dan bir ilk

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ilk kez ödüllü bir tasarım ürününü ürün gamına ekledi.
 
   
 
 
     

Tasarım harikası yeni BM6284 ve BM6224 Bulaşık Makineleri, üstün teknolojik fonksiyonlarıyla ve kullanım rahatlığıyla yaşamı kolaylaştırıyor ve yaratıcı dış - iç tasarımıyla ergonomi sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ödüllü tasarıma sahip olan BM 6284 ve BM 6224 bulaşık makinelerini tüketicileriyle buluşturdu. Bulaşık makineleri “Edge Design Line” olarak adlandırılan Profilo’ nun yeni modern tasarım çizgisi ile tüketicisinin beğenisine sunuluyor. Profilo, Edge Design’ın köşeli – modern hatlarıyla ve mükemmel iç tasarımı ile hem mutfaklara şıklık katıyor hem de kullanımda büyük kolaylık sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin tüketicilerle buluşturduğu BM 6284 paslanmaz çelik ve BM 6224 beyaz bulaşık makineleri, ifade gücü yüksek ve dinamik tasarımların yeni nesli “Edge Design”ın farklılık yaratan ve dikkat çeken unsurlarını taşıyor. Tasarımda yuvarlak hatlar yerini daha köşeli hatlara bırakıyor, hassas yüzey ve çizgiler bir araya gelerek mükemmel bir uyum sağlıyor. Profilo’nun ödüllü yeni bulaşık makinelerinde malzeme kalitesi de tasarımı mükemmel kılarken, rahat okumayı kolaylaştıran büyük göstergeleri de kullanım odaklı tasarımı destekliyor. Yeni Bulaşık makinelerinin Türkçe panelinde bulunan LED'li program takip göstergesi makinelerin kullanımını son derece kolay hale getirirken, eksik tuz göstergesi ve LED’li parlatıcı göstergesi tuz ve parlatıcı gerekip gerekmediği konusunda sizi uyarıyor.

BHS Grubunun yerel markaları için konsept ve tasarım geliştirme çalışmalarını yürüten ve aralarında Profilo tasarımcısı Sedef Aksoy’un da yer aldığı MDR yani BSH Yerel Markalar Tasarım Grubu tarafından geliştirilen ödüllü bulaşık makineleri iç tasarımıyla da son derece fonksiyonel. Bulaşıkları istenildiği gibi yerleştirmeye imkan veren hareketli sepetler ve raflar kullanımda çok büyük kolaylık sağlıyor. Tencerelerin daha rahat yerleştirebilmesi için açık gri XXL boyutta esneklik sağlayan sepetler, 3 kademeli yüksekliği ayarlanabilir üst sepet bulaşıkları bulaşık makinesine koyarken istenildiği gibi düzenlenebiliyor. Üst sepetin yüksekliği ayarlanabilir olduğu için alt sepete de her genişlikte servis tabağı rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Ayrıca alt ve üst sepette yerleştirme esnekliğini artırıcı 2’şer adet katlanabilir raf bulunuyor. Böylece makinenin sepetleri ve rafları her kullanımda yıkanacak bulaşıklara göre tam ihtiyaca uygun şekilde yeniden düzenlenebiliyor. Ayrıca, bardak koruma sistemi ile bardaklar aşınmaya karşı korunuyor, 12 kişilik yemek takımı kapasitesi de dağ gibi bulaşıkların çabucak yıkanmasını sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin yüksek teknoloji ürünü, tasarım ödüllü yeni BM6284 paslanmaz çelik ve BM6224 beyaz bulaşık makineleri, üstün fonksiyonlarıyla elektrik ve su faturalarında da tasarruf sağlıyor. 6 program seçeneği ve 5 ayrı yıkama ısı derecesi ile her türlü yıkama ihtiyacına tasarruflu çözümler sunuyor. Eko programında ise sadece 12 lt su tüketiyor. JetPlus özelliği, seçilen programın gerektirdiği normal yıkama süresinden % 50’ye varan oranlarda daha kısa sürede yıkama yapmaya olanak veriyor. Yarım yük özelliği ve kirlilik sensörü ise bulaşıkların miktarına ve kirliliğine göre uygun su sarfiyatına ve buna rağmen yıkama performansında A sınıfı özelliğine ulaşılmasını sağlıyor. Auto3 in1 Otomatik Deterjan tanımlama özelliği ise makineye koyulan deterjanı otomatik olarak algılıyor, seçilen programın akışını seçilen deterjanın yıkama özelliğine göre yeniden ayarlıyor ve böylece mükemmel yıkama performansına ulaşılıyor. Ayrıca BM6284 paslanmaz çelik makinede bulunan parmak izi tutmama teknolojisi hanımların gümüş modellerde en büyük rahatsızlığı olan parmak izi sorununa da çözüm getiriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>