>

DİĞER HABERLER

2003'ün En Sevilen Baba Karakteri Belli Oldu!

Avon Kadınlarının en sevdiği Baba Karakteri: “Ekmek Teknesi’ndeki ‘Nusrettin’ Rolü ile SAVAŞ DİNÇEL”. Çok keyifli geçen Panelle ilgili ayrıntılar için Tıklayın!
 
   
 
 
     
Doğrudan satış sektörünün lideri AVON’un Babalar Günü için düzenlediği yarışma sonuçlandı. Avon kadınları, Ekmek Teknesi’ndeki Nusrettin rolü ile Savaş Dinçel’i 2003’ün en sevilen baba karakteri olarak seçti. Savaş Dinçel, 12 Haziran 2003’te Hyatt Regency Oteli’nde düzenlenen törende “2003’ün En Sevilen Baba Karakteri” ödülünü aldı.

Yarışmaya çok yoğun ilgi oldu. Tam 9655 kişi oylamaya katıldı. www.avon.com.tr sitesinden yapılan oylamada Savaş Dinçel, oyların yaklaşık üçte birini alarak, rakiplerini geride bıraktı ve “Nusrettin” rolü ile birinci oldu.

Ödül törenine Savaş Dinçel katıldı. Yapılan panelde Avon satış temsilcilerinin sorularını yanıtladı.

Savaş Dinçel’e Oy Verenler Kazandı!

Türkiye’de ilk defa TV karakterlerinin değerlendirildiği ankette, 2003’ün en sevilen “baba karakteri”ne, Savaş Dinçel’e oy verenler arasında yapılan çekilişle Samsun’dan Hatice Kınık, çift kişilik yurtdışı tatili kazandı. Ayrıca, 10 kişiye çift kişilik yurtiçi tatili, 100 kişiye de Avon’dan parfüm hediye edildi. Çekiliş sonucunda çift kişilik yurtiçi tatili kazanan isimler şunlar: Kırklareli’den Arzu Karagöz, İstanbul’dan Bahar Gülhan, Yalova’dan Deniz Yahcı, Erzurum’dan Eda Tatlı, Bursa’dan Esma Doğrul, Gebze’den Gülizar Kepenek, Tekirdağ’dan Leman Özer, İstanbul’dan Nezahat Öztürk, Kayseri’den Razan Ertaş, İstanbul’dan Uğur Mahmutoğlu.


Iste bazi sorular ve yanitlari!

Babanızla ilişkiniz nasıldı?
Babam bir İstanbul efendisi ve bir halk adamıydı. Kendisinden öğrendiğim en önemli şey Türkçeyi iyi konuşmak oldu. Babamla iyi anlaşırdık, bana baskı yapmadı, esprili matrak bir adamdı.

Dizi çekimlerinin yapıldığı Kuzguncuk'u nasıl buluyorsunuz?
Kuzguncuk'a bayılıyorum. Bana eski çocukluk yıllarımı hatırlatıyor. "Nusrettin" tarzındaki insanları o zamanlardan tanıyorum.

Bildiğimiz gibi sizinde bir oğlunuz var. Sizin oğlunuzla ilişkileriniz nasıl?
Barış Dinçel için babalık yapmak çok kolay oldu. Bana fazla yük olmadı. Zaten artık baba-oğul safhasını aştık, arkadaşız, birsürü şeye bakışımız ortak... Buna tuttuğumuz takım FB dahil...Bunun dışında Barış başarılı bir dekoratör ve birlikte çalıştığımız zamanlar oldu. Dekor ve afiş işlerinde buluştuk

Babanın oğlundan alacağı en güzel hediye nedir?
Oğlunun babanın omuzlarından yükünün kalkması. Yanlış anlamayın beni, yani kendi ayakları üstünde durabilmesidir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>