>

DİĞER HABERLER

8-15 Mart tarihleri arasında Kadınlar Günü avantajları

Otomotiv perakende sektörünün öncü firmalarından Otokoç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında çok özel avantajlarla yine kadınların yanında…
 
   
 
 
     


Otokoç’un tüm temsilciliklerinde 8-15 Mart 2006 tarihleri arasında uygulanacak olan kampanyada, bayan müşteriler servis hizmeti alarak yağ ve yağ filtresi değişiminden ücretsiz olarak yararlanacak. Bu kampanya kapsamında Otokoç, gelirlerinin bir bölümünü Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na aktaracak.

Kadınlar arasındaki dayanışmanın bir göstergesi olarak kampanyaya katılan tüm bayan müşterilere Otokoç tarafından özel KEDV sertifikası verilecek. Otokoç bu sene 3.sü gerçekleşen bağış kampanyasına ek olarak kullanılmış eşya toplamada da KEDV ile işbirliği yapıyor. 8 ilde bulunan tüm Otokoç’lar her türlü kullanılmış eşya bağışlarınızı bekliyor.

Bir hafta içinde servis hizmeti alan bayanlar, yağ ve yağ filtresi değişimi ve 6 taksit imkanına, Otokoç’un “Araç Koruma Sistemleri”nden dış koruma yaptırarak da ücretsiz motor koruma imkanına sahip olacak.

Otokoç ayrıca beklenmedik kazalara karşı aracın garanti süresini uzatan Ford Güvence ile +1, +2 ve +3 yıl ek garanti paketlerini Kadınlar Gününe özel fiyatlar ile bazı kredi kartlarına 12 taksit veya peşin ödemede %10 indirim ile sunuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>