>

DİĞER HABERLER

AC Nielsen’ın Çağrı Merkezi Tercihi CMC

Pazar araştırmaları bilgi ve analizinde dünya lideri AC Nielsen, araştırma sektöründe bir ilke imza atarak, devamı için tıklayın!
 
   
 
 
     
1990 yılından beri kendi bünyesinde yer alan CATI (Bilgisayar Destekli Telefonla Anket) operasyonunu, uzman bir Çağrı Merkezi; CMC - Customer Management Center ile yürütme kararı aldı.

Çağrı merkezlerinin üstün teknolojilerinden faydalanmak, yüksek kabin kapasitesi ile veri toplama sürecini kısaltmak amacıyla yola çıkan AC Nielsen’ın yaptığı araştırmalar sonucunda; mekan, kapasite, teknik yeterlilik ve stratejik katkı kategorilerinde rakipleri arasından sıyrılan CMC, AC Nielsen’ın da seçimi oldu.

AC Nielsen, araştırma sektöründe bir ilk olan bu uygulama sayesinde, araştırma konusundaki uzmanlığını, CMC’nin Çağrı Merkezi operasyonları konusundaki deneyimi, yüksek çağrı kapasitesi ve teknolojisi ile birleştiriyor.

Bu işbirliğiyle AC Nilesen CATI operasyon kapasitesini yaklaşık 4 katına çıkartıyor ve bu sayede veri toplama operasyonunu çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. CTI(Computer Telephony Intergration), IVR(Interactive Voice Responce), ACD(Automatic Call Distribution) gibi gelişmiş çağrı sistemleri ile örnekleme ve veri toplama sürecindeki kaliteyi ve etkinliği arttırıyor. Ayrıca AC Nilesen tüm müşterilerine gerek internet gerek telefon aracılığıyla on-line takip edebilme imkanını sağlıyor.


Müşterilerinizin Memnuniyeti Size Çok Şey Kazandırır...

Türkiye'nin tam hizmet CRM ajansı CMC, firmaların müşterileri ile ilişkilerini geliştirmeye yönelik hizmetler sağlamakta ve firmalara sadık müşteriler ve kârlı ilişkiler kazandıran projeler geliştirmektedir. İlişkisel pazarlama alanındaki uzman danışman kadrosu ile CRM alanında müşteri etkileşim merkezi hizmetlerinden veri tabanı yönetimine, veri madenciliğinden analitik CRM ve birebir pazarlama çözümlerine kadar geniş bir yelpazede Türkiye’nin en seçkin kuruluşlarına hizmet vermektedir. info@cmcturkey.com www.cmcturkey.com
Tel : 0 212 337 10 30

CRM'in ayrılmaz bir parçası olan çağrı merkezi konusunda ise CMC, Türkiye'nin en büyük bağımsız çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. 6 bağımsız salonda, en modern teknoloji ile donatılmış 150 kabin ve uzman müşteri temsilcileri ile 7 gün 24 saat Tüketici Danışma Hatları, Tele-satış, Tele-pazarlama, Şikayet ve Bilgi Yönetimi konularında kesintisiz hizmet vermektedir. CMC, tüm iletişim teknolojilerini kullanarak firmalara mükemmel hizmet sunan tam donanımlı bir müşteri etkileşim merkezidir. 2001 yılı Bilişim 500 sıralamasında Çağrı Merkezi Gelirleri kategorisinde birinci sırada yer almaktadır.

Projeleri arasında Omo Kadınlar Kulübü, tüm Unilever markalarının tüketici danışma hatları, Gima, Nokia, Shell, İGS, Fiskar Kozmetik, Marks&Spencer, Mobilera, AMPD ve Management Center Türkiye bulunan CMC'nin kaliteli hizmet ve yönetim anlayışı ISO 9001 belgesi ile onaylanmıştır
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>