>

DİĞER HABERLER

Akmerkez’de Philips Mağazası!

Philips Yüksek Teknoloji Ürünleri Satış Mağazası "connected planet", Akmerkez’de hizmete girdi...
 
   
 
 
     
Teknoloji ve hizmette daima mükemmeli hedefleyen Philips, teknoloji ve insanı yakınlaştırmak olan vizyonu doğrultusunda yarattığı konsepti "connected planet" satış mağazasını ilk olarak İstanbul Akmerkez Alışveriş Merkezinde açtı.

Philips'in Türkiye'deki en modern satış mağazası olma özelliğini taşıyan ve yeni nesil teknolojilerinin sergileneceği "connected planet" mağzalarında EISA ödüllü Plazma ve LCD televizyonlar, son teknoloji ürünü cep telefonları ve ev sinema sistemleri, LCD monitörler, ses sistemleri, projektörler yer alıyor.

Connected Planet, dünyada ilk kez Philips Tarafından IFA fuarında pazara sunulan ve iPronto kumandasıyla evlerde; TV, sinema, müzikseti, internete bağlı bilgisayar ve diğer elektronik cihazların bir merkeze bağlı olarak yönetilebilmesine imkan tanıyan bir sistem. Türk Philips, yeni satış mağazasında bu sistemin içinde yeralan yeni nesil teknoloji ürünlerini bir arada sergileyerek müşterilerine bir kez daha en iyiyi ve en yeniyi sunuyor.

Türk Philips Elektronik Ürünler Genel Müdürü Atilla Tüfekçi’nin mağza açılışında yaptığı konuşmada, 2004 yılında "connected planet" konsepti üzerinde durduklarını ve bu tür mağazaları hızlı bir şekilde tüm Türkiye geneline yaymayı planladıklarını belirtti.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>