>

DİĞER HABERLER

Ankara'da Heyecan Başlıyor!

"Dunlop Bayanlar Güvenli Sürüş Kupasi" şimdi de Ankara’da! Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
BAŞVURULAR BAŞLADI!

Dünyanın en ünlü lastik markalarından Dunlop’un, Türkiye’de ilk defa olarak Haziran ayında İstanbul’da düzenlediği "Dunlop Bayanlar Güvenli Sürüş Kupası"nın ikincisi Ankara’da yapılıyor…

4 Ekim 2003, Cumartesi günü Bilkent Otel’den başlayacak kupada, sadece en iyi zamana sahip olmak değil, trafik kurallarına uyum ve sürüş sonrası sürücülere uygulanacak kısa ve eğlenceli testte gösterilecek başarı da değerlendirilecek.

21-50 yaş arası, B tipi ehliyeti olan bayanların katılabileceği "Dunlop Bayanlar Güvenli Sürüş Kupası"nda sürücüler kendilerine verilen adresi, trafik kurallarını çiğnemeden bulmaya çalışacaklar. Yol boyunca kritik noktalarda bulunacak olan gizli "ajanlar" sürüşe katılan ekipleri takip ederek, trafik kurallarına uyup uymadıklarını izleyecek. Startın verildiği Bilkent Otel’de ilk bulacakları adresi alacak sürücülere, gittikleri adreste bulmaları gereken bir sonraki adres verilecek. Sürücülerin birer bayan yardımcı pilotla katılacakları kupada, üç adresi hatasız ve zamanında bulmaları gerekiyor.

Bayan sürücüler adresleri ararken, eş ve çocukları da kendileri için düzenlenen birbirinden eğlenceli oyun ve yarışmalara katılabilecekler. Dunlop Bayanlar Güvenli Sürüş Kupası’nda ilk üçe giren bayanlara kupa ve bir set Dunlop lastik, yardımcı pilotlara da Dunlop özel indirim çeki verilecek. Ayrıca, tüm katılımcıları özel hediyelerin beklediği kupayı başarıyla bitirenlere Dunlop tarafından sertifika verilecek.

Dunlop Türkiye Genel Müdürü Harish Khosla konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Haziran ayında İstanbul’da düzenlediğimiz Dunlop Bayanlar Güvenli Sürüş Kupası’nın ilk ayağı, bayanlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Bu etkinliği, Türkiye çapında ve geleneksel hale getirmeye karar verdik. Buradaki amacımız, bayanların iyi birer sürücü olduğunu gösterirken, lastiğin güvenli sürüş için önemini vurgulamaktır. Ankaralı bayan sürücülerin de bu etkinliğe büyük ilgi göstereceklerini umuyoruz" dedi.

Etkinliğe katılmak isteyen bayan sürücülerin, Dunlop yetkili bayilerinden ya da 0212 290 28 20 no’lu telefondan edinebilecekleri formu eksiksiz doldurarak, 0212 290 28 21 no’lu faksa göndermeleri gerekiyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>