>

DİĞER HABERLER

Aria ve TEGV eğitim için elele verdiler

Aria sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Aria Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bu senede ileri teknolojisiyle destek veriyor.
 
   
 
 
     
ARİA VE TEGV EĞİTİM İÇİN YİNE ELELE VERDİLER....

2 milyonu aşan abonesiyle Aria, sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaya devam ediyor. TEGV’in 05 Aralık 2003’de başlayacak olan bağış kampanyasına katılmak isteyen abonelerine Aria, SMS ve “MobilBağış” servisleriyle büyük kolaylık sağlıyor.

Aria, bu servislerini, 16 Aralık 2003 tarihinde Mydonese Showland'de düzenlenecek ve Kanal D ekranlarından tüm Türkiye’nin canlı olarak izleyeceği “Yıldızlar Sınıfı Yıl Sonu Gösterisi”nde de TEGV’e bağış yapmak isteyen abonelerinin hizmetine sunacak.

Faturalı hat sahibi Aria aboneleri, bağış kampanyasına, 3353’e gönderdikleri kısa mesajlarla katılabilecekler. Gönderilecek olan her bir SMS’in değeri 10 Milyon TL olup, bu tutarın tamamı TEGV’e aktarılacak. Ayrıca İş Bankası’nda vadesiz ya da kredi kartı hesabı olan tüm Aria aboneleri, “MobilBağış” servisi ile kendi hesaplarından istedikleri tutarı bağışlayabilecekler.

“MobilBağış” servisinden yararlanmak için abonelerin, cep telefonlarından;

· *100# tuşlayarak,
· MOBILISLEMLER menüsüne girip,
· MOBILBAGIS altındaki TEGV’i seçmeleri yeterli olacak.

Eğitim adına güzel projelere imza atan TEGV’in bağış kampanyası 1 yıl sürecek. Aria, TEGV’in bu projesine geçen sene olduğu gibi bu sene de gelişmiş servisleriyle destek vermeye devam edecek.

Aria,
İletişim Sanattır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>