>

DİĞER HABERLER

Beymen'de farkedilebilir mezuniyet heyecanı!

Beymen Studio koleksiyonunda bu yaz mezuniyet heyecanını yaşayanlara Beymen farklılığıyla zengin kıyafet ve aksesuvar seçenekleri sunuluyor.
 
   
 
 
     
Koleksiyonda, tamamı ithal kumaşlardan hazırlanan, ipek-şifon, emprime desenli, el yapımı degrade, saten ve jarse kıyafet alternatifleri bulunuyor. Farkedilmek isteyenlere oranj, turkuaz, aqua, kırmızı, somon, fuşya elbiseler, sade ve klasik modelleri tercih edenler için de kemik, pudra, siyah, kahve ve bej tonlarında kadının tüm güzelliğini ön plana çıkaran kıyafet seçenekleri yer alıyor.

Mezuniyet gecesi için Helena Rubinstein ve Lancome’un sezon makyaj ürünleri de Beymen kozmetik reyonlarında yer alıyor. Doğal ifadelerle romantizmin pırıltılarla vurgulandığı makyaj ürünlerinde toprak, pembe, yeşil ve doğal pastel tonlar ön plana çıkıyor. Beymen, her mezuniyet kıyafeti alana mezuniyet makyajı hediye ediyor.

Beymen’in profesyonel satış danışmanlarına mezuniyet gecesiyle ilgili hayallerini süsleyen görüntüyü anlatan herkes, ayakkabıdan aksesuvara, makyajdan kıyafete düşlerinde canlandırdığı imaja sahip olabiliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>