>

DİĞER HABERLER

Bu yaz tatil daha rahat geçecek...

Bodrum’un Türkbükü’nde ünlü mimar Eren Talu ile işbirliği yapan Neşe Erberk, İstanbul’da sahibi olduğu JOYFULL HOUSE'un ikinci şubesini açıyor.
 
   
 
 
     
Geçtiğimiz yıl Neşe Erberk tarafından hizmete açılan ve Türkiye’de ilk kez 0-12 yaş grubuna hitap eden yetenek geliştirme ve eğlence merkezi olan JOYFULL HOUSE’un Etiler’deki merkezinden sonra 2. şubesi, 17 TEMMUZ 2004’de Bodrum "EVTürkbükü"nde açılıyor.

Bodrum’un en gözde mevkii olan Türkbükü’nde ev konseptini gerçeğe dönüştürdüğü EVTürkbükü’nde projesinde ünlü mimar Eren Talu ile işbirliği yapan Neşe Erberk, İstanbul’da sahibi olduğu JOYFULL HOUSE büyük ilgi görünce aynı hizmeti Bodrum’a da götürmeye karar verdi.

Küçük çocuklu aileleri sayısız zahmetten kurtarmak, hem tatili hem de yaşamı daha rahat ve keyifli hale getirmek amacıyla açılacak olan "EVTürkbükü JOYFULL HOUSE"da, küçük çocuğu olan bir ailenin yanında taşımak zorunda olduğu "Bebek telsizi, puset, mama sandalyesi, sterilizasyon makinesi" gibi önemli pek çok ürün yer alıyor.

Büyük çocuklar için tasarlanan oyun mekanlarının yanı sıra hem gündüz hem gece Babysitter hizmeti de verecek olan EVTürkbükü JOYFULL HOUSE’da doğum günü organizasyonları da yapılacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>