>

DİĞER HABERLER

Çin mutfağı günleri...

Yemeksepeti.com, 8-22 Mart 2004 tarihleri arasında çok özel indirimlerle Çin mutfağı günleri düzenliyor.
 
   
 
 
     
Türkiye’nin en gelişmiş online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti.com müşterileri için özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Gelen yoğun talep doğrultusunda 8 – 22 Mart 2004 tarihlerini Çin Mutfağı Günleri ilan eden Yemeksepeti.com, bu tarihler arasında Çin yemeği sipariş eden müşterilerine özel promosyonlar hazırladı.

Sitede yer alan Çin Restoranlarından sipariş veren Yemeksepeti.com üyeleri %15 - %25 arasında değişen oranlarda indirimlerden ve siparişle birlikte gelen promosyon ürünlerden yararlanabilecekler.

Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

Yemeksepeti.com yeni açtığı canlı destek modülü ile müşterilerin taleplerini daha yakından takip edebilir duruma geldi. Gelen siparişlerden gördük ki, müşterilerimizin Çin yemeklerine yönelik taleplerinde ciddi bir artış söz konusu. Bizler de Yemeksepeti.com’da yer alan Çin Restoranları ile görüşerek iki haftaya yayılan özel bir kampanya hazırlamanın yerinde olacağına karar verdik. 8-22 Mart tarihleri arasında Çin yemekleri sipariş edenlere, bu döneme özel indirimler uygulayacağız. Restoranına göre %15-%25 arasında değişen indirimlerin ve çeşitli promosyonların müşterilerimizi daha da mutlu edeceğine inanıyoruz. Tüm üyelerimizi özel Çin Mutfağı Günlerimize davet ediyoruz"
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>