>

DİĞER HABERLER

Çocuğunuzun İsmi Pegasus’un En Yeni Boeing’iyle Dünyayı Dolaşsın İster misiniz?

Pegasus “Dünyanın En Güzel Hediyesi” yine on-line dünyada çocuklar ve ebeveynleri için keyifli bir platform sunuyor.
 
   
 
 
     

www.dunyaninenguzelhediyesi.com adresine girip çocuklarınızın fotoğrafını yükleyip, kampanya formunu doldurun… Hem çocuğunuzun başrolünü oynadığı videoyu Facebook’tan sevdiklerinizle paylaşın, hem de Türkiye’nin en yeni uçak filosuna katılacak yeni Boeing 737-800’e kızınızın ismini yazdırma şansı yakalayın!!!

İstanbul, 16 Kasım 2012 – Teknolojik altyapısı ve internet ortamında yürüttüğü satış ve pazarlama kampanyaları ile on-line dünyada öncü çalışmalara imza atan Pegasus Hava Yolları, geçen yıl ses getiren dijital kampanyasını bu yıl da düzenliyor.

Dinamik ve sürekli yenilenen filosu ile Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu* Pegasus, geçen yıl 95 bin 867 kişinin geçerli başvuru yaparak katılım gerçekleştirdiği dijital kampanyası “Dünyanın En Güzel Hediyesi”ni gelenekselleştirerek, Türkiye’nin modern Boeing 737-800 filosunun yeni bireylerine, “minik misafirleri”nin adını vermeye devam ediyor.

Pegasus Hava Yolları’nın 2013 yılının Haziran ayında teslim alacağı Yeni Nesil Boeing 737-800’e kızının ismini vermek isteyen 10 yaşına kadar kız çocuğu sahibi olan ebeveynler, 10 Ocak 2013 tarihine kadar; www.dunyaninenguzelhediyesi.com internet sitesine girerek hem kampanyaya katılabilecek, hem de çocuklarına anı olarak saklayabilecekleri bir animasyon film sahibi olabilecekler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve belirtilen şartları taşıyan ebeveynlerin katılımına açık olan kampanya sonucunda; 16.01.2013 tarihinde gerçekleştirilecek çekiliş ile talihli minik kız misafir; isminin tamamı ve soyadının baş harfini, Pegasus’un 2013 yılının Haziran ayında, teslim alacağı Yeni Nesil Boeing 737-800 uçağının burun kısmına yazdırma hakkı kazanacak.

“www.dunyaninenguzelhediyesi.com”a Gir, Kızının Fotoğrafını Yükle, İster E-Mail İle Sevdiklerine Yolla, İster Sosyal Ağlarda Paylaş

Satış kampanyalarını ağırlıklı olarak internet üzerinden gerçekleştiren Pegasus, bu yıl da internet ve sosyal ağlar bağlantılı sevilen kampanyası olan Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyası ile misafirlerine maksimum paylaşım ortamı yaratıyor.

www.dunyaninenguzelhediyesi.com internet sitesine giren misafirler yalnızca çekilişe başvurmakla kalmayıp, sadece kızlarının değil, oğullarının da maksimum 2 MB büyüklüğündeki fotoğraflarını siteye yükleyerek, çok eğlenceli bir video yaratarak, yarı animasyon, yarı prodüksiyon videonun başrolünde çocuklarını oynatabiliyorlar.

Her videonun kendine özel bir linki oluşturulmasıyla, misafirler hazırlanan videoları istedikleri zaman, izlemek için saklayabiliyor, istedikleri zaman da Facebook ve Twitter başta olmak üzere sosyal ağlarda ve mail ortamında paylaşabiliyorlar.

DİJİTAL KAMPANYADA ONLİNE – OFFLİNE İŞBİRLİĞİ

Pegasus’un geleneksel kampanyasının TV, sinema, dergi ve online’da gerçekleştirilen reklam çalışmalarını Original Communcations Work (OCW) üstlenirken, kız erkek tüm minik misafirler için unutulmaz bir anı olacak animasyonuyla sosyal ağlara damgasını vuracak kampanyanın, web sitesi www.dunyaninenguzelhediyesi.com’un içerik ve teknolojisini Rafineri üretti.

Yaratıcı yönetmenliğini Can Onat’ın, yönetmenliğini Serdar Işık’ın üstlendiği Dünyanın En Güzel Hediyesi reklam filminde kampanyanın kurgusu, geçen yılki kampanyanın talihli isimleri Sevde Nil ve Yağmur’un katılımlarıyla gerçekleştirilen reklam filminde yine onların ağızlarından aktarlıyor.

Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, “Pegasus olarak dijital dünyaya ve sosyal medyaya büyük önem veriyoruz. 2011 yılının Temmuz-Ağustos aylarında sosyal medyayı da kullanarak, Türkiye’nin en yeni filosuna yeni katılan 2 uçağımıza “minik misafirleri”mizin adını vermek için “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyasını gerçekleştirdik. Kampanya süresince internet sitesini 460.000 tekil kişi ziyaret ederken, 95.867 kişi başvuruda bulundu, 57.475 kişi de videoya çocuklarının resimlerini yükleyerek, çocuklarına bir hatıra filmi oluşturdu. Kampanyanın talihlileri Çorum’dan 6 yaşındaki Sevde Nil Demir ve İstanbul’dan 9 yaşındaki Yağmur Aydın oldu. Bu durumu bir gelenek haline getirerek, Haziran 2013 tarihinde, teslim alacağımız Yeni Nesil Boeing 737-800 uçağımıza yine siz değerli misafirlerimizin kızının ismini vermekten, coşkumuza misafirlerimizi de ortak etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Etiketler: Pegasus, Uçak, İsim, Boeing
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>