>

DİĞER HABERLER

“Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” projesiyle binlerce çocuk palto ve ayakkabılarına kavuştu!

Orkid ve Migros’un korunmaya ve bakıma muhtaç çocukların üşüyen yüreklerini ısıtmak için geçen yıl başlattığı “Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” kampanyası bu yıl da devam etti.
 
   
 
 
     
“Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” projesiyle binlerce çocuk palto ve ayakkabılarına kavuştu!

Orkid ve Migros’un korunmaya ve bakıma muhtaç çocukların üşüyen yüreklerini ısıtmak için geçen yıl başlattığı “Dileğimiz, Çocuklar Üşümesin” kampanyası bu yıl da devam etti. Kampanya kapsamında Migros’larda satılan Orkid’lerin gelirinden elde edilen ortak fon ile Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu yuvalarında yaşayan 07 – 12 yaş grubundan 2500’ü aşkın çocuk, yeni yıla yeni palto ve ayakkabılarıyla girdi.

Aslında hepimizin çocuğu olan kimsesiz ve yardıma muhtaç çocuklar için başlatılan ve bir gelenek haline dönüşen kampanya ile çocuklarımızın beklentilerini karşılayabilmek ve yaşamsal temel ihtiyaçlarına dikkat çekmek amaçlanıyor.


Migros ve Orkid’in bu projesi için, çocukların ısınmalarını sağlayacak en temel ihtiyaçlarından palto ve ayakkabı eksikliğinin en fazla görüldüğü iller SHÇEK tarafından belirlendi. Buna göre, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Aydın, Bitlis, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Karabük, Kars, Kayseri, Mardin, Muş, Ordu, Siirt, Sivas ve Tunceli’de yuvalarda kalan binlerce çocuğa ayakkabı ve palto dağıtıldı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>