>

DİĞER HABERLER

Doritos A La Turca’yı İDO yolcularıyla buluşturuyor!

İDO yolcuları Doritos A La Turca lezzetiyle yolculuğun tadına varacak... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Lay’s, Doritos, Ruffles ve Cheetos markalarıyla dünyanın bir numaralı tuzlu çerez firması olan Frito Lay, "Kıskananlar Çatlasın" sloganıyla pazara sunduğu Doritos A La Turca’yı IDO yolcularıyla buluşturuyor.

9-24 Ağustos tarihleri arasında İstanbul – Bandırma ve İstanbul - Yalova seferi yapan IDO hızlı feribotlarında yolculara Doritos’un yeni ürünü A la Turca ikram edilecek. Tatile Al la Turca’nın benzersiz tadı ile adım atacak yolcular, "Kıskananları Çatlatacak". Minik tatilcileri de unutmayan Frito Lay, mini Cheetos ikramıyla da küçükleri sevindirecek.

Yeni ürünlerin tüketiciye tanıtılması için tattırma aktivitelerini sürdürecek olan Frito Lay, IDO’lardaki A La Turca keyfini İstanbul’daki billboard, otobüs durakları, metro istasyonları ve Ido iskelelerinde duyuracak.

Çayın yanında iki farklı lezzet

Zengin ve benzersiz Türk mutfak kültüründen yola çıkılarak yaratılan Doritos A La Turca iki farklı yöremizin iki farklı tadını taşıyor. " Trakya’dan Susamlı ve Beyaz Peynir Çeşnili", "İç Anadolu’dan Haşhaşlı ve Kurutulmuş Domates Çeşnili" çeşitleriyle piyasaya sunulan Doritos A La Turca günün her saatinde özellikle bisküvi ve krakerlere vazgeçilmez bir alternatif olmayı hedefliyor.

Gevrek yapısı ve içindeki gerçek haşhaş ve susam taneleriyle Doritos A La Turca kraker özellikleri taşıyor. Ayrıca doğallığının yanında doyurucu da olan Doritos A La Turca özellikle öğleden sonra çay molaları için yeni tercihiniz olacak.

Frito Lay Hakkında

Türkiye Mısır cipsi pazarında büyük bir payla birinci sırada yer alan Doritos, marka bilinirliğinde de tüm makroçerezler arasında bir numara olmayı sürdürüyor.

PepsiCo Holding bünyesinde faaliyet gösteren Frito Lay’in Kocaeli Suadiye’deki fabrikası 1995 yılında 132 bin metrekare arazi içinde 16 bin metrekare kapalı alanda kuruldu. 50 milyon dolarlık yatırımla kurulan fabrikada, yılda 25 bin ton patates, 6 bin ton mısır ve 4 bin ton mısır irmiği ile 5 bin ton rafine edilmiş palmiye yağı hammadde olarak kullanılıyor. Fabrikasında 300 kadrolu elemanın görev yaptığı Frito Lay’in Türkiye çapında toplam 500 çalışanı bulunuyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>