>

DİĞER HABERLER

Düğün dansı ‘’İlk Dans’’

Düğün günü bekli de hayatımızdaki en önemli ve en özel günlerden bir tanesi. Uzun süre bekleyipte düşlediğiniz bu güzel günde, sevdiklerinize yapacağınız hoş bir sürprizle geceyi daha da renkli kılmaya ne dersiniz?
 
   
 
 
     
Hande Kayacık Dance Company girişimiyle gelişen yeni trend Düğün Dansı, bu özel günde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adaylarını bekliyor…

Düğün dansı, artık ülkemizde de yeni yeni gelişmeye başlayan bir kavram. Rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında. Bu özel günü, seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenlerimizce kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Hande Kayacık Dance Company olarak yeni bir atılıma ön ayak olduk.

Zevkinize göre seçeceğiniz hoş bir müzik eşliğinde, size özel olarak hazırlanacak dans koreografileri ile sevdiklerinizi kendinize hayran bırakabilir, bu özel günü hafızalardan hiç silinmeyecek tatlı bir şova dönüştürebilirsiniz.

Latin Amerikan dansları arasında yer alan Rumba, zarif ve etkileyici tarzıyla düğün dansı olarak tercih edilebilecek, öğrenmesi de oldukça kolay bir dans türü. Diğer bir yandan Vals ve Tango gibi hoş ve duygu yüklü dansları da tercih edebilirsiniz. Latin ateşinin kıvraklığını içinden hissetmek isteyenlere ise, son derece hareketli ve eğlenceli bir dans olan Salsa’yı öneriyoruz. Tercih sizin.

Daha önce hiç dans etmediyseniz üzülmeyin. 5 dersten oluşan hızlandırılmış düğün dansı programı ile konuklarınızı etkilemek hiç te zor olmayacak. Kendi dallarında uzman, ödüllü milli dansçılarımızdan alacağınız profesyonel eğitimle, dansın rüzgarına kendinizi kolayca bırakabileceksiniz.

Büyük gün yaklaştıkça yapmanız gereken şeyler de artacaktır. Bu nedenle dansı en son sıraya bırakıp kendinizi strese sokmayın. Düğün gününüzden bir-iki ay önce dans derslerine başlamanız yeterli olacaktır...

İlk 3 ders, teknik derslerdir. Bu derslerde, dansın temeli, temel figürler ve bu figürlerin müziğin ritmine nasıl uydurulacağı konusu öğretilir. Son 2 derste ise, düğün için seçilen müziğe ve gelinliğin modeline uygun bir koreografi yapılır. Yapılacak dansın türü, tamamen gelin ve damadın istekleri doğrultusunda belirlenir. Gelin ve damat, profesyonel dans eğitmenleri tarafından verilen bu dersleri isterlerse kendi evlerinde, isterlerse Şişli’deki Dans Stüdyosunda yapabilirler.

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları…Alacağınız dans dersleri ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, partnerinizle beraber hayatınızın sonuna kadar paylaşabileceğiniz eğlenceli hoş bir hobi edinmiş olacaksınız. Düğün dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu, dansın eşleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu fikrindeler… Peki ya siz? Bu deneyime hazır mısınız?

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:

HANDE KAYACIK DANCE COMPANY
Hande Kayacık/Eğitmen
Tel: 0212 2199589
E-Mail: dans@handekayacik.com
Web: www.handekayacik.co

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>