>

DİĞER HABERLER

Duygu Asena'nın yeni adresi

Duygu Asena, ortak anılarınızı, mesajlarınızı, resimlerinizi paylaşacağınız, sevgisini birlikte yaşayacağınız yeni adresinde sizi bekliyor.
 
   
 
 
     


Duygu Asena, ortak anılarınızı, mesajlarınızı, resimlerinizi paylaşacağınız, sevgisini birlikte yaşayacağınız yeni adresinde sizi bekliyor. www.duyguasena.net adresindeki web sitesi ile Duygu Asena var oluşunu sevenleriyle sürdürmeye devam edecek.


Her türlü iletişim aracını kullanarak sevenleriyle, okurlarıyla, dostlarıyla bir araya gelmeyi seven ve buluşma noktalarına web sitesini de eklemeyi arzulayan Duygu Asena’nın bu dileği yerine getirildi.


Duygu Asena’nın “unutulanlar” listesine dahil olmasını asla arzu etmeyen, fikirlerinin, düşüncelerinin, yaşamından aktarımların günümüz gençliğinin yanı sıra gelecek kuşaklara taşınmasını, Türk kadını için verdiği mücadelenin hak ettiği şekilde değerlendirilmesini isteyen herkesin ziyaretine açık olan www.duyguasena.net; Duygu Asena’nın hayatının önemli yönleriyle şekillendirildi.

Duygu Asena’nın kaleme aldığı yazılarının yanı sıra sevenlerinin, okurlarının O’na mesajlarını, ortak anılarını, birlikte çekilmiş fotoğraflarını iletebileceği interaktif bölümlerin yer aldığı sitede O’nun hakkında bugüne kadar yazılmış yazılar da bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>