>

DİĞER HABERLER

Eczacıbaşı-AVON kazandırıyor

Eczacıbaşı-AVON’dan Anneler Günü Yarışması; annesinin resmini en güzel çizen kazanıyor!
 
   
 
 
     
“Benim Annem ‘Güzel’ Annem”
“Çocuklar Gibi Renkli, Anneler Kadar Güzel”

Doğrudan satış sektörünün lideri Eczacıbaşı-AVON, çocuklarının gözünde her zaman en güzel olan “anneler” için resim yarışması düzenliyor. “Benim Annem ‘Güzel’ Annem” konulu resim yarışmasında, çocuklardan annelerinin en güzel resimlerini yapmaları bekleniyor.

Ünlü isimler ve Avon temsilcilerinden oluşan bir seçici kurul, ilk üç finalisti belirleyecek. İlk üç finalist eğitimlerine katkı olarak 1’er milyar TL ödül kazanacak. Ayrıca, belirlenecek ilk on finalistin annelerine hediye etmek üzere, bir yıllık makyaj ve cilt bakımı ihtiyacını karşılayacak kadar ürün ile, annelerini en güzel resmeden minik eller için de sürpriz hediyeler olacak.

Yarışmaya katılım için son tarih 18 Nisan 2003. Yarışmaya katılmak için 12 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor. Sonuçlar, 3 Mayıs 2002 tarihinde gerçekleşecek bir ödül töreniyle duyurulacak. Şehir dışından gelecek finalistler bir gece, İstanbul’da beş yıldızlı bir otelde konaklayacaklardır.

Yarışmaya gönderilecek resimler istenilen çeşitte ve renkte boya kullanılarak, A4 (21 cm x 30 cm) boyutunda kağıda yapılmalıdır. Yarışmaya katılabilmek için yapılan resim, arkasına ad, soyad, adres ve telefon numarası yazılarak 18 Nisan tarihine kadar;

Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı No:216 A İkitelli/İstanbul

adresine gönderilmelidir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>