>

DİĞER HABERLER

'ES VOLEYBOL' Voleybol dostluğu yaratmak için yola çıktı...

ES Voleybol, voleybol sporunu yaygınlaştırmak ve spor kulüplerine örnek olmak için çalışıyor.
 
   
 
 
     
'ES VOLEYBOL' Voleybol dostluğu yaratmak için yola çıktı...

ES Voleybol, voleybol sporunu yaygınlaştırmak ve spor kulüplerine örnek olmak için çalışıyor.

ES Bilgisayar Şirketler Grubu'nun desteği ile Ocak ayında hizmet vermeye başlayan 'ES Spor Kulübü', kulüp yapısına örnek oluşturmak, eskimiş "spor kulübü' anlayışı ve yapısının yerine yenisini getirmeye öncü olmak, yaygın spor yapma ve yaptırma olanağı sağlamak amacıyla kuruldu.

8 -15 yaşları arasındaki gençlere düzenli spor yapma olanağı sağlamak üzere kurulan 'ES Voleybol'da sporcular, başlangıç düzeyi, gelişme düzeyi ve maça hazırlık düzeyi olmak üzere 3 aşamadan geçiyorlar.

'ES Voleybol' ayrıca, sporcuların psikolojik gelişimlerinin ölçülmesi, izlenmesi ve eğitimin her safhasında psikolojik yönden de eğitilmelerini sağlıyor.


ES Bilgisayar Şirketler Grubu'nun Genel Müdürü olan Sırma Üç kulübün yöneticisi olarak görev yapıyor. Galatasaray Kulübünde sporcu ve antrenör olarak görev almış olan Sırma Üç, kulüp yönetiminde esas olarak şirket yönetimi prensiplerine sadık kalmayı ve bir spor kulübünden öte profesyonel bir organizasyon kurmayı amaçlıyor.

Voleybol için oluşturulan çalışma modelinin gelecekte diğer branşlarda da uygulamaya alınmasıyla birlikte, kulüp tam anlamıyla bir eğitim kurumu haline gelmiş olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>