>

DİĞER HABERLER

Eşsiz bir serüvene hazırlanın...

Türkiye’nin ilk ve en eğlenceli kentiçi yön bulma mücadelesi için kayıtlar başladı. Ayrıntılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Belgrad Ormanı ve Kilyos Burc Beach!
Nokia City Challenge 15 Mayıs’ta Gerçekleşiyor!
Bu Eşsiz Serüven Kendine Güvenen Herkese Açık...

Bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en eğlenceli kentiçi yön bulma mücadelesi için kayıtlar başladı.

Belgrad Ormanı ve Kilyos BURC Beach’de gerçekleşecek Nokia City Challenge’ın bir tek anahtarı var: performans. Performansınızı gösterip, yön bulma tekniklerini kullanarak 3 saat içerisinde Belgrad Ormanı’nda en çok noktaya ulaşacaksınız. Kilyos BURC Beach’de ise denizde kano, plajda at ve zipline, ve dağ bisikleti parkurlarında en fazla puanı toplamak için mücadele edeceksiniz. Tüm performans testlerini başarıyla geçen en iyi sporcular Nokia 5140 ve Nokia’nın sunacağı diğer sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar.

Katılımcıların 200 kişi ile sınırlı olduğu Nokia City Challenge heyecanı saat 07:30’da Atatürk Kültür Merkezi önünden kalkacak Nokia Connecting Bus’larla doğruca Belgrad Ormanı’na hareket edecek. Burada 30 dakikalık bir briefingden sonra başlayacak yön bulma performans testi, saat 13:00’te yarışmacıların Kilyos BURC Beach’e ulaşacakları etaba kadar sporcuları test edecek. Kilyos BURC Beach’de saat 15:00’de başlayacak yarı finallerde ata binme, telden kayma, kürek çekme ve bisiklet kullanma becerilerini sergileyecek yarışmacılar, finallere terfi ederek aralarındaki ‘en iyi’leri belirleyecekler. Katılımcılar saat 19:30’da başlayacak Ödül Töreni ve Nokia City Challenge Beach Party ile bu unutulmaz günü noktalayacaklar.

Nokia City Challenge için en geç 07 Mayıs 2004 akşam saat 17:00’ye kadar www.nokiacitychallenge.com adresinden veya ücretsiz bilgi hattı 0800 211 33 72’ den kaydınızı yaptırabilirsiniz. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, 18 yaşından büyük bayan ve erkeklerin katılımına açıktır. Ayrıca, kayıt yaptıran yarışmacılar kendilerini desteklemek için arkadaşlarını da maceraya davet edebilirler.

Performansınızı gösterebileceğiniz bu macera dolu günde yarışmacılar, dinamik tasarım ve yeni eğlence özellikleriyle Nokia 5140 ile de tanışacaklar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>