>

DİĞER HABERLER

Europcar filonunuzu büyütüyor!

Europcar fleet servıces, filonuzu aralık kampanyasıyla büyütüyor!
 
   
 
 
     
Europcar Fleet Services, kampanya dahilindeki Volkswagen Passat Modelleri’ni aylık 649 euro’dan başlayan fiyatlarla kiralayarak, sizlere yılın son fırsatını sunuyor.

Kampanya; sözleşme dönemi olan 36 ay süresince ve 90.000 km’ye kadar geçerli olmakla beraber, farklı Passat modelleri de kampanya dahilinde yer alıyor.

2004’de her ay farklı model ve marka araçlarda yeni kampanyalar sunmaya devam edecek Europcar Fleet Services, Türkiye’nin Uluslararası ilk ve tek filo kiralama şirketi. İşletmelerin uzun dönemli filo ihtiyaçlarını marka ayırt etmeksizin kiralama hizmeti sunan Europcar Fleet Services Türkiye, şirketlerin araç filolarını değerinden satın alarak her marka ve modelden oluşturabilecekleri yeni araç filolarını da şirketlere kiralıyor.

Güçlü sermaye yapısı ve uzman ekibiyle; filo ihtiyaçlarına odaklı, hızlı, kaliteli ve müşterilerine özel çözümler üretmeye devam ediyor. Periyodik servis, bakım ve onarım, 7 gün 24 saat kesintisiz yol yardımı, hızlı ve efektif hasar yönetimi, muadil araç değişimi ve lastik yenileme gibi hizmetleri de tek noktadan sağliyor.

Dünyada 150.000 araçlık portföyü olan Europcar Fleet Services, yüksek hizmet kalitesi ve kusursuz servisiyle uluslararası platformda öncü konumda yer almaya devam ediyor. Europcar Fleet Services Türkiye ise, 2003 yılından itibaren operasyonel filo kiralama faaliyetlerine, %51'i Volkswagen Financial Services AG ile %49'u Doğuş Grubu ortaklığında kurulan vdf Holding'e bağlı vdf Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş markası olarak başladı.

Ayrıntılı bilgi için www.europcar-fs.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>