>

DİĞER HABERLER

Frito Lay’den 75.000 Orjinal A-18 Trypio Beyblade Topacı!

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük tuzlu çerez firması Frito Lay, Türkiye’de bulunmayan orjinal Beyblade Topaçları’nı çocuklarla buluşturuyor.
 
   
 
 
     
Frito Lay’den 75.000 Orjinal A-18 Trypıo Beyblade Topacı

Frito Lay, özel olarak yurtdışından getirdiği ve piyasada bulunmayan Orjinal A-18 Trypio Beyblade Topaçları’nın kuponunu 29 Eylül’den itibaren Lay’s, Ruffles, Doritos ve Cheetos midi ve mini boy paketleriyle çocuklara ulaştırmaya başladı. Kampanya kapsamında, Frito Lay paketlerinden çıkacak daha büyük ve parlak özel topaçlar da çocukları sevindirecek.

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük tuzlu çerez firması Frito Lay, Türkiye’de bulunmayan orjinal Beyblade Topaçları’nı çocuklarla buluşturuyor. Lay’s, Ruffles, Doritos ve Cheetos paketlerinden çıkacak kuponlar sayesinde çocuklar, orijinal Beyblade topaçlarından kazanma şansı elde edecekler. Kupon karşılığı hediye edilecek toplam 75.000 adet Orijinal A-18 Trypio Beyblade Topacı çocukların yeni eğlencesi olmayı amaçlıyor. Frito Lay’in özel olarak yurtdışından getirdiği orjinal Beyblade Topaçları, kampanya süresince piyasada satılmayacak.

Hipermarket ve süpermarketler dışında tüm satış noktalarından, hediye kuponları karşılığında alınabilecek A-18 Trypio Beyblade Topacı, diğer topaçlardan farklı olarak ağırlık diski olmadan kullanıldığında pervane gibi dönerek havalanabiliyor.


Daha parlak ve büyük topaçlar da Frito Lay paketlerinde


Öte yandan, tüm dünyanın sevgilisi haline gelen ve Türkiye’nin Lay’s, Ruffles, Doritos ve Cheetos paketlerinden çıkan promosyonlarla tanıdığı Beyblade Topaçları, yeni boyutları ve daha parlak görüntüsüyle çocukların eğlencesi olmaya devam ediyor. 29 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında parlak ve büyük topaçlardan oluşan topaçlar da çocukları sevindirecek. Büyük olması nedeniyle ürünlerin içinden ayrı iki paket halinde çıkacak Beyblade topaçları, Lay’s, Ruffles, Doritos ve Cheetos mini ve midi boylarında toplam 40 farklı çeşit olarak yer alacak. Çocuklar paketlerden çıkan parçaları birleştirerek daha büyük ve daha parlak bir topaç elde edebilecekler.

Beyblade, geleneksel topaç oyununun modernize edilmiş ve fonksiyonelleştirilmiş hali olarak dikkat çekiyor. Çocukların hayal güçlerini kullanarak kendi yaptıkları ve yarattıkları topaçlarla yarışmalarına olanak sağlayacak Beyblade, mücadele ruhunu geliştiren bir strateji oyunu.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>