>

DİĞER HABERLER

Galada izdiham 

Uzun zamandır merakla beklenen ‘‘Ömerçip’’ adlı film, önceki akşam Beyoğlu Atlas Sineması'nda düzenlenen galayla izleyici karşısına çıktı.
 
   
 
 
     
Zeki Alasya'nın yönettiği, Mehmet Ali Erbil, Aşkın Nur Yengi, Onur Selimbeyoğlu ve yine Zeki Alasya'nın önemli rolleri paylaştığı filmin galasına ilgi beklenenin de üzerinde oldu ve izdiham yaşandı.

Kısıtlı kapasiteye sahip sinemadaki galaya davetsiz misafirlerin gelip koltukları kapması üzerine birçok konuk ayakta kaldı. Aralarında filmin yapımcısı Türker İnanoğlu ve Abdullah Oğuz'un da bulunduğu sayısız kişi filmi izleyemeden mekandan ayrılmak zorunda kaldı.

Filmin oyuncuları ile yönetmen Zeki Alasya, galadan sonra Nevizade' deki Çardak Restaurant'ta eğlendi. Mehmet Ali Erbil'in katılmadığı eğlencede oyuncular gönüllerince dans edip başarılarını kutladı.

GECEDEN NOTLAR

Film çekimleri sırasında gittiği İtalya'da ciddi bir kriz geçiren ve sevenlerini korkutan Mehmet Ali Erbil, gala gecesinde de fenalaştı.

Ömerçip'in yapımcılığını üstlenen Türker İnanoğlu, geceye Ali Kırca ile birlikte katıldı.

Geceye yalnız katılan Çağla Şikel'e gala boyunca bir dönem aralarında aşk dedikoduları da çıkan Stelyo Pipis eşlik etti.

Filmin küçük yıldızı Onur Selimbeyoğlu'na ilgi büyüktü.
Filmin oyuncularından Müslüm Gürses, kalp damarlarındaki tıkanıklıktan kaynaklanan rahatsızlığın sürmesi nedeniyle galaya katılamadı.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>