>

DİĞER HABERLER

Genç yetenekler aranıyor!

Ruffles, Türkiye çapındaki tüm üniversitelerin öğrencilerine yönelik reklam senaryosu yarışması ile yaratıcı fikirler arıyor.
 
   
 
 
     
RUFFLES GENÇ YARATICILAR ARIYOR!

Ruffles 2004 reklam kampanyasını fikirlerinizle siz yaratın, gerçeğe dönüşsün!

Genç yeteneklere hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı tanıyan Ruffles, en iyi ilk 10 Ruffles hikayesi sahibine 1 milyar 500 milyon Türk Lirası ödül verecek.

Üniversitelere asılan afişler ile öğrencilere duyurulan yarışmaya www.rufflesidea-logy.com adresinden başvurulabiliyor.

Hergün televizyonda, sinemalarda başkalarının başından geçen büyük maceraları görüyor, heyecanla seyrediyoruz. Kimi zaman birileri dünyayı kurtarıyor, gizemli olayları çözüyor, aşk için sayısız tehlikelere atılıyor veya Everest’e çıkıyor, azgın nehirlerde rafting yapıyor, kutupları keşfe gidiyor!

Pek çoğumuzun hayatında böyle büyük maceralar yok, herşey monoton gibi görünüyor, ama aslında her günümüz bizi gülümseten, heyecan veren küçük maceralarla dolu. Mesela hiç beklenmedik bir anda karşılaştığınız eski bir arkadaş ve onunla geçirdiğiniz eğlenceli bir gün, ilk kez araba kullanmak veya aklınıza estiği gibi yola koyulup daha önce hiç gitmediğiniz bir yere gitmek...

Önemli olan bu küçük maceraların doya doya tadına varmak, o heyecana, eğlenceye, keyfe ara vermeden devam edebilmek.

Ruffles, yaşadıkları maceralarda Ruffles’ın yerini en iyi şekilde anlatan üniversitelinin hikayesini reklam filmi haline getiriyor. Sektörün önde gelenlerinin oluşturduğu bir seçici kurulun değerlendirme yapacağı yarışmaya fakülte ayrımı olmaksızın, üniversite öğrencisi herkes katılabiliyor.

2004 reklam kampanyasını genç yeteneklerin eline teslim eden Ruffles, en iyi 10 hikaye sahibini 1 milyar 500 milyon Türk lirası ile ödüllendiriyor.

Görseli büyük görmek için tıklayın.."Genç Yaratıcılar Aranıyor!" sloganı ile duyurulan yarışma hakkında bilgi ve katılım için www.rufflesidea-logy.com internet adresi ziyaret edilebilir. Hayat dolu, enerjik, yeni heyecanlar peşinde koşan gençlerin Ruffles ile hayallerine kavuşması için son başvuru tarihi ise 11 Ocak 2004.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>