>

DİĞER HABERLER

gnçtrkcll üyelerini daha yakından tanıyor!

gnçtrkcll MobilPOS cihazı sayesinde gnçtrkcll’liler çeşitli sürprizlerle karşılaşırken, 6 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll...
 
   
 
 
     
gnçtrkcll Teknolojik Altyapısıyla da Genç

gnçtrkcll MobilPOS cihazı sayesinde gnçtrkcll’liler çeşitli sürprizlerle karşılaşırken, 6 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll de, üyelerini daha yakından tanıma fırsatı buluyor.

gnçtrkcll MobilPOS cihazı, gençleri kulüp şifrelerinden tanıyor. Cihazın veritabanına kayıt edilen bilgiler ile gnçtrkcll’liler ilgi alanlarına göre çeşitli sürprizlerle karşılaşırken, kurulduğu günden bu yana kısa sürede Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü haline gelen gnçtrkcll de üyelerini daha yakından tanıma fırsatı elde ediyor.

gnçtrkcll’liler katıldıkları etkinlikler sırasında MobilPOS cihazına kulüp şifreleri ve/veya üye telefon numaralarını girdiğinde cihaz anında internet üzerinden ana sisteme ulaşıp bu bilgileri kontrol ediyor ve kulüp üyeleri kendilerine sağlanan fırsat ve avantajlardan yararlanabiliyorlar. Bunun yanı sıra yine bu cihaz sayesinde ilgi alanları belirlenen gnçtrkcll’liler, hiç beklemedikleri bir anda sevdikleri filmin posterinden mobil video fragmanına kadar çeşitli sürprizleri cep telefonlarında bulabiliyorlar.


gnçtrkcll üyelerini daha yakından tanıyor!

Gençlerin hayal ve beklentilerini doğru belirleyebilmek için sürekli onlarla ilgili araştırmalar yaptırıp, sık sık bir araya gelen gnçtrkcll, bu cihaz sayesinde gerçekleştirdiği aktivitelere katılan, sağladığı fırsat ve avantajlardan yararlanan üyelerinin ilgi alanlarını belirliyor. Böylece üyelerinin hobilerini, zevklerini ve yaşam tarzlarını analiz eden gnçtrkcll, onlara özel fırsatlar, avantajlar ve sürpriz hediyeler sunuyor.

Halen devam eden gnçtrkcll sinema kampanyası kapsamında gnçtrkcll cihazıyla kulüp şifreleri ve üye telefon numaraları alınan ve sinema kampanyasından yararlanan üyeler ana sistemden takip ediliyor ve bu üyelerin cep telefonlarına çeşitli filmlerin mobil video fragmanı ya da orijinal posterinin MaxiMesaj’ı ücretsiz gönderiliyor. gnçtrkcll, sinema kampanyası kapsamında 23 ilde toplam 250 sinema salonunda yaklaşık 100 MobilPOS cihazı aktif olarak kullanılıyor.

gnçtrkcll MobilPOS cihazı ile bunlara ek olarak, gnçtrkcll etkinliklerini takip eden üyelerin hangi etkinliklere ne kadar katılım gösterdikleri, etkinliklere katılımda hangi illerde hangi lokasyonların daha çok tercih edildiği veya etkinlik içerisindeki şovlardan hangilerinin en çok ilgi gördüğü gibi bilgilere ulaşılabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>