>

DİĞER HABERLER

HP kullanıcılarına önemli çağrı

HP, bazı dizüstü bilgisayar modellerinin bataryalarında görülen aşırı ısınmadan dolayı, kullanıcılara, bataryalarını HP’ye göndermeleri çağrısında bulundu...
 
   
 
 
     
HP’den Dizüstü Bilgisayar Kullanıcılarına Önemli Çağrı

HP, bazı dizüstü bilgisayar modellerinin bataryalarında görülen aşırı ısınmadan dolayı, kullanıcılara, bataryalarını HP’ye göndermeleri çağrısında bulundu. Problem yaratan bataryalarını HP’ye gönderen kullanıcılara, yeni batarya paketleri en kısa sürede gönderilecek. HP geri çağırma kararını, güvenlik ve müşteri memnuniyeti konusunda duyduğu hassasiyetten dolayı aldı.

Parçaları Kanada’da üretilen ve Tayvan ve Çin’de bir araya getirilen bazı batarya paketleri, kullanıldığında aşırı ısınmaya neden olabiliyor. Bu ısınmanın dizüstü bilgisayara hiç bir zararı olmasa da, ısınmadan kaynaklanacak renk ve şekil değişikliği olduğu takdirde kullanılmaması gerekiyor. Kullanıcıların, yeni bataryaları gelene kadar, dizüstü bilgisayarlarını pille değil, elektriğe bağlı olarak kullanmaları öneriliyor.

Bataryalarında sorun olduğundan kuşkulanan kullanıcılar, www.hp.com/support/BatteryReplacement adresinden bilgi edinebilir veya HP’ye 0212 444 71 71 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Problemli bataryalar, Mart 2004 – Mayıs 2005 tarihleri arasında, Türkiye’de toplam 18.586 adet satılan HP Compaq nc6000, nc8000, nw8000, nx5000, nx9005, nx9000, nx9010 ve nx9105 dizüstü bilgisayar modellerde görülebiliyor. HP tarafından yenilenecek bataryaların barkodlarının GC, IA, L0 veya L1 ile başlaması gerekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>