>

DİĞER HABERLER

Hülya Avşar’a Oscarlık kostüm!

Sanatçının şov programında giydiği kostümle Cameron Diaz’ın ‘New York Çeteleri’nde giydiği kıyafet benzer çıkınca, Dilek Hanif savunmasını vermek zorunda kaldı
 
   
 
 
     
MAGAZİN SERVİSİ

HER hafta şov programında, konuklarıyla arasında geçen ilginç diyaloglar kadar kıyafetleriyle de adından söz ettiren Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta beli işlemeli kemerli mor bir kostüm giydi. Avşar’ın kıyafeti ile Cameron Diaz’ın ‘New York Çeteleri’ filminde giydiği kıyafet arasındaki benzerlik dikkat çekti. Üstelik filmin kostüm tasarımcısı Sandy Powell, bu yıl ‘En İyi Kostüm Dizaynırı’ dalında Oscar Adayı’ydı. Avşar’ın modacısı Dilek Hanif, benzerliğin tamamen tesadüf olduğunu söyledi ve "Filmi bile görmedim ve taklit kelimesini şiddetle reddediyorum" dedi.

‘Görseydim, yapmazdım’

HANİF şunları söyledi: "Biz Hülya'nın şovu için kıyafet hazırlarken daha önce kullanılmamış modelleri, tarzları tercih etmeye, aynı zamanda da dünya modasına uygun şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu yıl kimono modelleri çok moda. Gucci bile aynı tarz kıyafetler hazırladı. İşlemeli kemeri geçen yaz Rumeli Hisarı’nda da Hülya'ya giydirmiştim. Eğer filmi izleseydim ve Cameron Diaz'ın üzerinde böyle bir kıyafet görseydim, Hülya'ya böyle bir kostüm hazırlamazdım. Önümüzdeki yıl Paris'te defile yapmaya ve kendi tasarımlarımı göstermeye çalışan bir modacıyım, nasıl bir başka tasarımcıyı taklit ederim?"
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>