>

DİĞER HABERLER

İstinye CineMall için "İtalyan Usulü" Açılış!

9 salonlu yeni sinema kompleksi İstinye CineMall, resmi açılışını 6 Ekim'de İtalian Job/İtalyan İşi filminin özel gösterimiyle yaptı.
 
   
 
 
     
Kapılarını 19 Eylül'de sinemaseverlere açan 9 salonlu yeni sinema kompleksli İstinye CineMall, resmi açılışını 6 Ekim'de İtalian Job/İtalyan İşi filminin özel gösterimiyle yaptı.

İstinye CineMall'un resmi açılışı için seçilen İtalyan İşi, 1969 yapımı İtalyan Usulü Soygun filminin yeniden çevrimi. Eleştirmenlere göre film, yeni haliyle bugüne kadar sinemada seyirci karşısına çıkan en iyi otomobil takip sahnelerine sahip. Film, özel gösteriminin ardından 10 Ekim'den itibaren İstinye CineMal'de sinemaseverlerle buluşuyor.

İstinye CineMall 9 salonda 1200 koltuk kapasitesi ile 19 Eylül 2003 tarihinde vizyonun en yeni filmleriyle perdelerini açtı.

İtalyan İşi'ni İstinye CineMall'da izleyecek olanlara, stadyum düzeninde dizili ergonomik koltuklarda, yüksek görüntü ve ses teknolojileriyle donatılmış bir salonda film izlerken, fuayede sunulan farklı lezetlerle de tanışma fırsatı bulacak. 'Yeni sinema keyfiniz' sloganıyla sinemaseverleri ağırlayan CineMall; fuayede farklı lezzet seçenekleriyle, sinema izleme keyfine yenilikler getiriyor.

İstinye CineMall, her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Maxi Center'ın 3.katında yer alıyor ve ücretsiz otopark imkanı bulunuyor.

Adres: İstinye CineMall Yeni İstinye Caddesi - Maxi Center Kat.3 İstinye
Tel: 0212 323 58 85
Fax: 0212 323 58 89

www.cinemall.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>